trafik

Gül ve Karadağ’dan İlbank’a ziyaret

ÇORUM 8 Şubat 2018 18:48
Videoyu Aç Gül ve Karadağ’dan İlbank’a ziyaret
A
a

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ İlbank Genel Müdürü Yusuf Büyük’ü ziyaret etti...

Çorum Belediye Başlanı Zeki Gül ve Ak Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet  Karadağ, Çorum Belediyesi’nin devam ettirilen ve şehrin gelişimine büyük katkı sağlayacak projelerin tamamlanmasında kullanılacak krediyle ilgili İlbank Genel Müdürü Büyük’le bilgi alışverişinde bulundu.

Çorum Belediyesi olarak şehrimizin değişim ve gelişimine katkı sağlayan projeler ve çalışmalar yapıyoruz diyen Belediye Başkanı Zeki Gül, halkımızın ortak ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz hizmetlerin, etkin, verimli ve sürdürülebilir olmasına dikkat ediyoruz. Bu amaçla da mahallelerimize büyük fiziki yatırımlar yapıyoruz. Bu yatırımlarında bir maliyeti var. Çorum Belediyesi olarak bazı projelerimizi kendi bütçemizden yaparken bazı projelerimizi ise İlbank’dan aldığımız kredilerle yapıyoruz. İnşallah projelerimiz tamamlandığında Çorum çok daha ileri bir noktaya gelmiş olacak. Belediye projelerimize sağladıkları desteklerden dolayı İlbank Genel Müdürü Yusuf Büyük’e teşekkür ediyorum dedi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ ise, AK Parti hükümetleri döneminde bütün şehirlerimizde olduğu gibi Çorum’da da önemli yatırımlar yapıldı. Şehrimiz sosyal, kültürel, ekonomik, sağlık, ulaşım gibi birçok alanda hayal dahi edilemeyen hizmetlerle buluştu. Belediyemizin de şehrimize kazandırdığı ve kazandıracağı çok büyük eserler var. Bu eserler tamamlandığında Çorum, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği 2023 hedeflerine daha da yaklaşacaktır diye konuştu.

İlbank Genel Müdürü Yusuf Büyük ise, İlbank olarak yerel yönetimlerimizin, kentsel ihtiyaçlarını karşılanabilmesi için Belediyelerimize kredi sağlıyor, danışmanlık yapıyor ve teknik destek veriyoruz. Bu şekilde sürdürülebilir bir şehirleşmeye katkıda bulunuyoruz dedi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat