Güzel insanlar diyarı Çorum

ÇORUM 4 Nisan 2019 12:47
Videoyu Aç Güzel insanlar diyarı Çorum
A
a

Vali Mustafa Çiftçi, bir okul ziyareti sonrasında izlenimlerini paylaştı “Boşuna ifade etmiyorum: Tanıdıkça, iletişim arttıkça, içlerine girdikçe daha çok sevdiğim, bağlandığım, güzel insanlar diyarı Çorum burası.” Bu sözler Vali Mustafa Çiftçi’ye ait...

Vali Mustafa Çiftçi, bir okul ziyareti sonrasında izlenimlerini paylaştı

“Boşuna ifade etmiyorum: Tanıdıkça, iletişim arttıkça, içlerine girdikçe daha çok sevdiğim, bağlandığım, güzel insanlar diyarı Çorum burası.” Bu sözler Vali Mustafa Çiftçi’ye ait. Dün TED Kolejini ziyaret eden Vali Mustafa Çiftçi, okulda öğrencilerle geçirdiği dakikaları aktarırken, Çorum’a dair izlenimleri ve duygularını da dile getirdi. Çiftçi, “Bugün TED Çorum Kolejini ziyaret ettim. 3/A,B,C sınıf öğrencileriyle yerel yönetimler konusundaki bilgilerini pekiştirdik. Her üç şubede dikkatimi çeken bir hususu kaydetmeden geçemeyeceğim.

Kıymetli Çorumlular gibi çocukları da çok sıcakkanlı, sevecen ve sempatik. İşte ispatı: İlk girdiğim şubeden çıkmaya hazırlanırken bir kız çocuğunun el kaldırıp, size bir şey söyleyebilir miyim, dedikten sonra: Sizi kucaklayabilir miyim, demesi ve ardından tüm çocukların koşup gelmesi, bir sevgi yumağına dönüşmemiz görülmeye değerdi. Boşuna ifade etmiyorum: Tanıdıkça, iletişim arttıkça, içlerine girdikçe daha çok sevdiğim, bağlandığım, güzel insanlar diyarı Çorum burası.” dedi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat