Turan1

H.İbrahim Aşgın'a Coşkulu Karşılama!

ÇORUM 28 Kasım 2018 12:51
Videoyu Aç H.İbrahim Aşgın'a Coşkulu Karşılama!
A
a

AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, Çorum’a gelişinden coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Aşgın,gün boyu Ankara’da yaptığı görüşmelerin ardından geç saatlerde Çorum’a döndü. Yoğun bir kalabalık tarafından coşku ve sevgi gösterileriyle karşılanan Halil İbrahim Aşgın, daha sonra ise Hıdırlık Camii’ne giderek iki rekat şükür namazı kıldı ve dua etti.


AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, Çorum’a gelişinden coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçimlerinde Ak Parti Çorum Belediye Başkan Adayını dün açıkladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başkan adayı olarak Halil İbrahim Aşgın, resmen duyuruldu. Aşgın, gün boyu Ankara’da yaptığı görüşmelerin ardından geç saatlerde Çorum’a döndü. Aşgın için önce Sungurlu girişinde, ardından Çorum’da Şeker Fabrikası önünde karşılama töreni düzenlendi. Yoğun bir kalabalık tarafından coşku ve sevgi gösterileriyle karşılanan Halil İbrahim Aşgın, daha sonra ise Hıdırlık Camii’ne giderek iki rekat şükür namazı kıldı ve dua etti. Duanın ardından da Aşgın, karşılamaya katılanların tebriklerini kabul etti.

Kısa bir de açıklama yapan Aşgın, katılanlara teşekkür ederken, kendisini bu göreve layık görenleri de mahcup etmemek için gece-gündüz demeden çalışacağının sözünü verdi.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat