HABERE BAK! TERÖRİST PKK'NIN CİCİ KIZLARINA ŞİDDETMİŞ

TÜRKİYE 5 Mart 2018 12:06
Videoyu Aç HABERE BAK! TERÖRİST PKK'NIN CİCİ KIZLARINA ŞİDDETMİŞ
A
a

Teröristi vatan haini olarak görmeyen Cumhuriyet, bu kez de toplumun ortak hassasiyeti olan 'kadına şiddet' konusunu kullanarak örgüt sempatizanı kadınları masum gösterip, polisi ve devleti suçladı.8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle dün Ankara ve Çorlu'da terör örgütü PKK'nın propagandasını yapmaya çalışan bir grup örgüt elemanına polis müdahale etti..

Terör örgütü PKK lehine ve devlet aleyhine slogan atan  Biji PKK'mış,provokatör kadınlar, polis müdahalesine karşı direnince gözaltına alındılar.

Her fırsatta ayırt etmeksizin terör örgütlerinin sözcülüğünü ve savunuculuğunu yapan Cumhuriyet Gazetesi bu durumu da fırsat bildi. Polise direnen terör örgütü sempatizanlarının gözaltına alınma görüntülerini "Kadına devlet şiddeti" şeklinde pazarlama çalıştı. 5 Mart 2018 (Bugün) tarihli Cumhuriyet Gazetesi'nde manşetten verilen haberde kadınlar masumane şekilde Kadınlar Günü yürüyüşü yapmaya çalışırken gözaltına alınmış gibi gösterilmeye çalışıldı. Toplumun ortak hassasiyeti olan 'kadına şiddeti' kendi manipülatif haberleri için kullanan Cumhuriyet böylece bir kez daha devlet düşmanı ve terör örgütü sevicisi olduğunu ispatlamış oldu.
Kaynak : Takvim Gazetesi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat