CB: Erdoğan, Kızılcahamam'da bu gün önemli açıklamalar yapacak

Kategori: Siyaset - Tarih: 7 Ekim 2018 03:37
CB: Erdoğan, Kızılcahamam'da bu gün önemli açıklamalar yapacak

AK Parti'nin Kızılcahamam'da devam eden 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda Parti Sözcüsü Ömer Çelik gazetecilere konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu gün Kızılcahamam'ın kampının son gününde önemli açıklamalar yapacağını ifade etti.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik şunları söyledi: "AK Partili olmak, aday adaylarının tutumlarının nasıl olması gerektiğine dair hatırlatmalar yapılmıştır. Bu konuda müsamaha göstermiyoruz. Mahir Ünal Bey, çeşitli kampanyalarla ilgili bilgi verdi. AK Parti'nin kampanya hafızası konusunda bilgiler verildi. Naci Bostancı, TBMM'deki değerlendirmeler konusunda bilgi vermiştir. AK Parti yeni dönemde çok büyük misyon üstlenmiştir. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Dışişler Bakanı Çavuşoğlu tarafından güvenlik konusunda sunum yapılmıştır. Terörle mücadele ve uyuşturucu ile mücadele konusunun üzerinde bizzat duruldu. Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan bu oturuma bizzat başkanlık etti.

ÇELİK, BU GÜNE DİKKAT ÇEKTİ!..

Kampta bu günde sunumlar olacak. Maliye Bakanımız yeni ekonomi planı konusunda bilgilendirmeler yapacak.Cumhurbaşkanımız da
bu günde  basına açık olacak. Sayın Cumhurbaşkanımız çok önemli açıklamalar yapacak."

Kaynak : www.hitittv.com

https://www.hitittv.com/haberprint/cb--erdogan--kizilcahamam-da-bu-gun-onemli-aciklamalar-yapacak-47610.html