Hafızlar istedi Şahin söz verdi

ÇORUM 6 Şubat 2019 03:47
Videoyu Aç Hafızlar istedi Şahin söz verdi
A
a

Kurs yöneticileri ve veliler özellikle de araç, bina sıkıntısı ve isim konusunda taleplerde bulundular.


Kursun hizmet aracına ihtiyacının olduğunu söyleyen veliler ve yöneticiler, bu konuda Kenan Şahin’den destek istediler. Başkan Adayı Şahin de seçilmesi halinde kursa ihtiyaçları karşılayacak araç tahsisinin sağlanacağının sözünü verdi.
Kursun mevcut binasının yetersizliğinden de dert yanarak ek bina yapılmasını talep eden Kur’an Kursu yöneticileri, hafızlık eğitimlerinin daha kapsamlı verilmesi ve hafızlık sonrasında da bazı derslerin verilmesi için daha geniş ve kullanışlı bir mekana ihtiyaçlarının olduğunu dile getirdiler.

MHP Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin ise, bu konudaki talebi de son derece makul gördüğünü belirterek, “Hıdırlık Caminin bulunduğu alanda sizlere içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılaşacağınız ve daha sağlıklı, ferah ve donanımlı bir kompleks yapabiliriz. Bunun sözünü de size şimdiden veriyorum. Allah nasip ederse belediye başkanlığı görevi bana verildiği zaman size kompleksi belediye tarafından yapıp hizmetinize sunacağız” dedi.

Şahin’in bu vaadi kurs yöneticileri, veliler ve öğrenciler tarafından memnuniyetle karşılandı.
Hıdırlık Kur’an Kursu ismi konusunda da vatandaşların bir başka kurs ile karıştırmaları nedeniyle sıkıntı yaşadıklarını anlatan kurs yöneticilerine Başkan Adayı Kenan Şahin bir öneride bulundu. Şahin, Hıdırlık Kur’an Kursu’nun adının Akşemsettin Camiine de yakın olması nedeniyle Akşemsettin Kur’an Kursu olarak değiştirilmesini teklif etti.Şahin’in samimi yaklaşımı ve sorunlarının çözümü konusunda ortaya koyduğu proje ve önerilerden son derece memnun kalan kurs yöneticileri ve veliler, MHP Adayı Şahin’e teşekkür ederek seçimlerde başarılar dilediler.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat