Halil İbrahim Aşgın Ailesiyle birlikte yola çıktı

ÇORUM 13 Kasım 2018 10:12
Videoyu Aç Halil İbrahim Aşgın Ailesiyle birlikte yola çıktı
A
a

Hitit Üniversitesi Sosyal Bilimler Yüksek Okulu Öğretim Üyesi ve Yerel Yönetimler bölümünde akademik kariyer yapan Dr Halil İbrahim Aşgın AK Parti Çorum Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.Aşgın, yılladır üniversiteden ders olarak anlattığı yerel yönetimlerle ilgili düşüncelerini açıklamadan önce Vira Bismillah diyerek başladı sözlerine...

Ak Parti binasındaki toplantıya ailesi ile birlikte gelen Halil İbrahim Aşgın, “Her işin başı besmeledir. Bismillah diyoruz” diyerek Çorum Belediyesi’ne talip olduğunu söyledi. Konuşmasına özgeçmişini özetleyerek başlayan Aşgın, üniversitede ders olarak verdiği yerel yönetim anlayışını aday olduğu takdirde Çorum’da hayata geçirmek istediğini söyledi. Konuşmanın ardından Aşgın, Çorum Belediye Başkanlığı’na aday adaylığı dosyasını AK Parti Seçim İşleri’nden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yusuf Ahlatcı’ya teslim etti.

EKİBİM VE PROJELERİM HAZIR

Aşgın, yılladır üniversiteden ders olarak anlattığı yerel yönetimlerle ilgili düşüncelerini uygulamak amacıyla bu yola çıktığını ifade ederek, “Katılımcı belediyecilik anlamında belediyelerde sıkıntılar yaşanıyor. Katılımcılığı artırmamız lazım. Allah nasip ederde görev bize tevdi edilip seçilirsem şeffaf katılımcı ve hesap verebilir bir belediyecilik anlayışını uygulayacağım” dedi. Aşgın,  ciddi ve ekip kurduğunu ve projelerinin hazır olduğunu ifade ederek, bunları yakında görselleri ile birlikte kamuoyu ile paylaşacağını söyledi.


 
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat