Hitit Üniversitesi Tanıtımlarına Tüm Hızıyla Devam Ediyor

ÇORUM 5 Ağustos 2018 15:50
Videoyu Aç Hitit Üniversitesi Tanıtımlarına Tüm Hızıyla Devam Ediyor
A
a

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, ortaya koymuş olduğu ülkemizin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmada üzerine düşeni yapmaya çalışan Hitit Üniversitesi, akademik ve idari personel olağanüstü gayretleri ile sürekli büyüyerek ve her alanda olduğu gibi yükseköğretimde de kendini gösteren bu hedefler doğrultusunda tanıtım faaliyetlerine yoğun bir şekilde devam etmektedir.


 

Ulusal ve uluslararası düzeyde tanınırlığını artırmak adına yapmış olduğu çalışmalara her geçen gün bir yenisini ekleyen Üniversitemiz, 2011 yılından bu yana yoğun bir şekilde yapmış olduğu tanıtım etkinliklerini bu yıl da sürdürmektedir. Üniversitemiz “En Özel Devlet Üniversitesi” sloganıyla başlatmış olduğu tanıtım etkinliklerinde şu ana kadar lise tanıtım günleri, ulusal ve uluslararası eğitim fuarlarına katılım, ulusal gazete ilanları,  çeşitli televizyon ve radyo programları ile birlikte internet ortamı ve görsel medyada da tanıtım çalışmalarına imza attı. Bu kapsamda son olarak, halen ilimizde yer alan billboardlar, çoğu büyükşehir olmak üzere pek çok ilde bulunan megalightlar, İstanbul’da Marmaray ve Açıkhava Reklamları ile bu şehirlerin en yoğun bölgelerinde görsel medya aracılığı ile tanıtım faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Alanında uzman personelinin yapmış olduğu başarılı çalışmalar ve profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilen etkin tanıtım faaliyetleri ile hedefine hızla ilerleyen Üniversitemiz, hazırlamış olduğu birbirinden farklı görsel tasarımlar ile hedef kitlemiz olan öğrencileri Büyük Hitit Ailesinin öğrencisi olmaya davet etmektedir. 

Bu vesileyle, üniversite öğrencisi adayı olan tüm önlisans ve lisans öğrenci adaylarını tebrik ediyor, onları Üniversitemize bekliyoruz.

Hitit Üniversitesi Rektörlüğü

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat