aşgın

HİZMET AŞKIMLA ÇORUM'A “ALİ” OLACAĞIM

ÇORUM 5 Mart 2019 20:55
Videoyu Aç HİZMET AŞKIMLA ÇORUM'A  “ALİ” OLACAĞIM
A
a

AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, Çorum Gündemi Platformunda yer alan gazeteciler Elvan Erhan Şimşek-Mustafa Külcü-Mehmet Güley'i ziyaret etti.Seçim çalışmalarına başladıklarında oluşturdukları proje ekibi tarafından Çorum için 19 Mega Proje ile birlikte 30 temel projemizle "Yeni Çorum" hazırlıyoruz...


31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleriyle ilgili çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, 8 Mart 2019 Cuma günü seçim vaatlerinde bulunan projelerini tanıtacağı bir program düzenleyecek.

Program ile ilgili olarak basın kuruluşlarını ziyaret ederek davette bulunan Aşgın, Çorum Gündemi Platformunda yer alan basın kuruluşlarının yöneticileri Elvan Erhan Şimşek , Mustafa Külcü ve Mehmet Güley ile bir araya geldi.

Belediye Meclis Üyesi Adayları Kenan Özüyağlı, Lemzi Çöplü, Namık Kemal Batman’ın da hazır bulunduğu görüşmede, AK Parti Adayı
Dr. Halil İbrahim Aşgın, seçim süreci başta olmak üzere çeşitli konularda istişare yaptı.

 
Seçim çalışmalarına adaylığının açıklandığı günden itibaren yoğun bir tempoda devam ettiklerini anlatan Aşgın, aradan geçen aylara rağmen yorulmadan, seçimi kazanması halinde yapacağı hizmetlere başlayacak olmanın heyecanını yaşadığını söyledi.

Çorum’u bütünüyle kucaklayacak, tüm kesimlerini kapsayan çok önemli projelerinin olduğunu anlatan Aşgın, “Biz inanıyoruz ki Allah için yapılan her iş bereketlidir, samimidir. Biz de her ne yapacaksak, Allah için yapacağız. Biz inanıyoruz ki, Hiç kimse bizim dilimizden ayrılık sözleri duyamaz. Biz dünümüzü de bugünümüzü de birlik ve dirlik üzerine kurduk. Yarınlarımızı da bu milletin birliği üzerine kuracağız” dedi.

Seçim çalışmalarına başladıklarında oluşturdukları proje ekibi tarafından Çorum için 19 Mega Proje hazırladıklarını, ancak bu projelerinin sayısının şu anda 30’u bulduğunu dile getiren Aşgın, 8 Mart günü bu projeleri hazırlanan sinevizyonla Çorumlulara tanıtacaklarını kaydetti.
Mega projelerinin en önemlilerinden birinin “Yeni Şehir” olduğuna dikkat çeken Aşgın, içerisinde okulundan ibadethanesine, kültür merkezinden spor alanlarına kadar her türlü ihtiyacın karşılanacağı Yeni Şehir projesinde 8 bin konutun bulunacağını vurguladı.

Esnaf, engelliler, kadınlar, gençler, yaşlılar ve çocuklarla ilgili bütün kesimi kucaklayacak projelerinin olduğunun altını çizen Aşgın, Seyir Kulesi inşa ettiklerini, engelliler için bir cafe kuracaklarını, ayrıca parklarda bulunan çay bahçeleri ve cafelerle ilgili de düzenlemeler yapılacağını dile getirdi.


Belediye Başkanlığının kendisine nasip olması halinde hizmet anlayışının ne olacağı ve nasıl bir yönetim şekli benimseyeceğini de dile döken Dr.Halil İbrahim Aşgın
“Hizmette önceliğim 1
Adalet olacak. Yani adaletli olup tüm kesimlere eşit hizmet sunmanın gayretinde olacağım.
.................................2
Liyakat olacak. Yani liyakatli insanlarla çalışacağım.
.................................3 İstişare olacak. Yani yapacağımız her işte benim bildiğim doğrudur demeyeceğim, herkesle istişarede bulunacağım.
Yani “ALİ” olacağım” ifadelerini dile getirdi.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat