trafik

İl başkanı Karadağ, CHP Proje Partisidir

ÇORUM 24 Nisan 2018 20:01
Videoyu Aç İl başkanı Karadağ, CHP Proje Partisidir
A
a

Ak Parti Çorum teşkilatı erken seçim için saha çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ak Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, İlçe Belediye başkanları,İlçe başkanları ile birlikte basın toplantısı yaptı.Ak Parti İl SKM başkanlığına Eyyüp Arslan getirildi.Seçim süreci hakkında bilgi veren Karadağ, adaylık başvurularının başladığını belirterek, adaylıkta yoğun bir talep olacağını söyledi.


Bugün Büyük Otel’de gerçekleşen toplantıda konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Çorum teşkilatları olarak seçime hazır olduklarını belirterek, “Seçimle ilgili Cumhurbaşkanımızla telefonda görüşme yaptık. Çorum’dan patlama beklediğini söyledi. MHP ile milli ittifak yaptıklarını, kapılı kapılar arkasında iş yapmadıklarını da vurgulayan Karadağ konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “MHP ile milli bir ittifak yaptık. Kapılı kapılar arkasında ittifak yapmadık.70’li yıllardaki uyguladığı kirli ittifak, kirli siyaset Güneş Motel olayını modern Türkiye’de bir kez daha ortaya çıkardı.

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, seçim çalışmalarıyla ilgili değerlendirme toplantısı düzenledi. Toplantıya Belediye Başkanı Zeki Gül, teşkilat başkanları ve partili yöneticiler katıldı. Basın mensuplarına açıklama yapan Mehmet Karadağ “Çorum olarak seçime hazırız” dedi.Ak Parti İl Başkanı Karadağ açıklamasında CHP’li 15 Milletvekilinin İyi Parti’ye geçişini de kirli ittifak olarak değerlendirdi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla İyi Parti’ye geçen Çorum Milletvekili Tufan Köse’nin kötü bir örnek sergilediğini söyledi.Güneş Motel benzeri olaya Çorum’dan da bir milletvekilimiz başka partiye geçerek kötü bir örnek sergilemiştir. Dünün Güneş Motel olayı, dünün şemsiye partisi örneğini günümüze taşıyan CHP yine AK Parti ile MHP’nin oluşturmuş olduğu ittifakın karşısında hezimete uğrayacaktır. Şemsiye partisi gibi bir proje partisi daha ortaya çıkardılar. Projenin bir parçası da CHP’dir dedi. 
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat