İnsani Değerler Platformu’ndan Başkan Gül’e ziyaret

ÇORUM 21 Eylül 2018 01:53
Videoyu Aç İnsani Değerler Platformu’ndan Başkan Gül’e ziyaret
A
a

Çorum İnsani Değerler Platformu üyeleri Belediye Başkanı Zeki Gül’ü makamında ziyaret etti.Kamu vicdanının sesini platform üyelerinin yüksek sesle dile getirdiğini ifade eden Belediye Başkanı Zeki Gül, “güzel ve iyi şeyleri desteklemek kötü ve yanlış olan şeyi ise ortadan kaldırmak önemli...

Elbette ki iyiliği emredip kötülüklerden de toplumu uzaklaştırmak bizim görevimizdir. Bunun yolu ise iyiyi gördüğümüzde takdir, kötüyü gördüğümüzde ise müdahale etmektir. İnsani Değerler Platformu’na yanlışa eliyle ve diliyle müdahale ettiği için teşekkür ederim” dedi.

İnsani Değerler Platformu üyelerinin geçtiğimiz günlerde Çorum Belediyesi Hayvan Barınağını ziyaret etmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gül, “Hayvan barınağımızla ilgili yapmış olduğunuz ziyaretle ilgili değerlendirmeniz bizi mutlu etti. Biz hayvanlarımıza da değer veriyor ve onları seviyoruz. Hayvanlara eziyet ve işkence edenlerin bu zamana kadar karşısında durdum bundan sonra da karşısında dururum. Ziyaretten dolayı bir kez daha platform üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Zeki Gül’e teşekkür eden Çorum İnsani Değerler Platformu dönem sözcüsü Dr. Öğretim Üyesi Zekeriya Işık, şehirde yer alan paydaşlarla işbirliği içerisinde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti. Geçtiğimiz günlerde Çorum Belediyesi’ne bağlı hayvan barınağını ziyaret ettiklerini ifade eden Işık, gördükleri manzaranın ve kurumsal yapının kendilerini son derece memnun ettiğini ifade ederek başta Belediye Başkanı Zeki Gül olmak üzere ekibine teşekkür etti.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat