halil 1

İskilip'te Köpek Katliamı!

ÇORUM 12 Eylül 2018 15:10
Videoyu Aç İskilip'te Köpek Katliamı!
A
a

İskilip İlçesi'nde 8 köpeğin silahla vurularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Hayvan severler tarafından kendilerine gelen bilgi üzerine ortaya çıkarılan vahşette, bazıları daha yaşına bile gelmemiş köpeklerin öldürüldükten sonra çöplüğe atıldığı görüldü. Yaşanan hayvan katliamı hayvan severlerin büyük tepkisini çekti.

Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonundan bir heyet, ilçeye gelerek hem çöplükte inceleme yaptılar, hem de yetkililerle görüştüler.
Gördükleri manzaranın kan dondurduğunu belirten hayvan severler, sorumluların bir an önce bulup cezalandırılmasını istediler. Hayvan severler, “Tel örgüyle çevrili, tek bir kapısı olan çöplükte, silahla vurularak öldürülmüş ayrı ayrı yerlerde 8 köpek ölüsüyle karşılaştık” derken, çöplerin altında daha çok öldürülmüş köpek olduğundan şüphe duyduklarını söylediler.

Ortaya çıkan bu vahşet görüntüleri, sosyal medya üzerinde yayınlandı ve çok yoğun tepkiyle karşılandı.
Hayvan severler, yaşanan vahşetten dolayı ilçe belediye başkanı başta olmak üzere yetkilileri konuya seyirci kalmakla suçlarken, başta Vali Necmeddin Kılıç olmak üzere yetkililerin konuya el atmasını talep ettiler.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

aykaç sağ
malkoç sol
Mehmet Aykaç
malkoç sağ2
haşim sağ