aşgın

İYİ Parti Kafkas Kültür Derneği’ni ziyaret etti

ÇORUM 9 Mart 2019 22:52
Videoyu Aç İYİ Parti Kafkas Kültür Derneği’ni ziyaret etti
A
a

İYİ Parti Çorum Belediye Başkan adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Çorum Kafkas Kültür Derneği’ni ziyaret etti.

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı ve İYİ Parti Çorum İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Koca’nın da hazır bulunduğu
ziyaret samimi bir ortamda gerçekleşti.

Ziyaret kapsamında Çorum Kafkas Kültür Derneği Başkanı Nilüfer Hatice Kaya ve Yönetin Kurulu üyeleri tarafından karşılanan İYİ Parti Çorum Belediye Başkan adayı Bilgi Terlemezoğlu, dernek yönetimine kendisini tanıttı. Çorum için hazırladığı projeler hakkında bilgiler verdi. Kafkas Kültür Derneği yöneticileri de yaşadıkları sorunlar hakkında Başkan adayı Bilgi Terlemezoğlu’nu bilgilendirdi.

KAFKAS KÜLTÜR DERNEĞİ’NE BİR KÜLTÜR MERKEZİ YAPILACAK
Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu, projeler arasında bulunan her mahalleye bir kültür merkezi projeleri kapsamında Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanmaları halinde Kafkas Kültür Derneği için bir kültür merkezi sözünü verdi. Terlemezoğlu, yapacakları projelerle herkese dokunmayı amaçladıklarını da kaydetti.
KAFKAS DERNEĞİ MEMNUNİYETLE KARŞILADI
Çorum Kafkas Derneği Başkanı Nilüfer Hatice Kaya, İYİ Parti Çorum Belediye Başkan adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu ve beraberindekilerin ziyaretinden dolayı memnun olduklarını söyledi. Nilüfer Hatice Kaya, kültür merkezi sözü için Terlemezoğlu’na teşekkür ederken, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Bilgi Terlemezoğlu’ne başarılar diledi.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat