İYİ Parti mahallelere bilgi ofisi kuracak

ÇORUM 12 Mart 2019 12:33
Videoyu Aç İYİ Parti mahallelere bilgi ofisi kuracak
A
a

İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu, 31 Mart Yerel seçim çalışmaları Ata caddesinde sürdürdü.


MAHALLELERE BİLGİ OFİSİ!
İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu, 31 Mart Yerel seçim çalışmaları kapsamında Çorum merkezde bulunan Ata Caddesinde bulunan esnafları ziyaret etti. Cadde üstünde bulunan taksi duraklarına, kahvehanelere ve işyerlerine tek tek giren Terlemezoğlu’na vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşların sorunlarını ve dertlerini tek tek dinledi.

Terlemezoğlu, vatandaşlara Çorum Belediyesini kazanmaları halinde belediyeyi beraber yönetme sözü verirken, vatandaşlarda Terlemezoğlu’na başarılar diledi.

Bilgi Terlemezoğlu, Otobüs durağında bekleyen yaşlı bir vatandaşla sohbet etti. Vatandaş, otobüs durağı hakkında mağdur olduğunu bu durumu belediyenin binasına gidip yetkililere ilettiğini ama olumlu veya olumsuz bir cevap alamadığı, tekrar belediyeye gitmek istediği fakat Başkanla görüşme umudunun olmadığını ve belediyenin de çok uzak olduğunu gidip gelmenin güç olduğunu söyledi.

Buna karşılık İyi Parti Adayı Terlemezoğlu, her mahalleye 24 saat açık bilgi ofisleri açacağını, vatandaşın belediyeye kadar gelmek zorunda kalmayacağını ifade ederek, talep, şikâyet öneri ve eleştirilerini bu ofislere gelerek yapabileceğini anlattı. Terlemezoğlu, Bilgisayar ortamında görüşlerini belirteceğini, mesajın aynı anda başkanın cep telefonuna da düşeceğini 15 gün içerisinde olumlu veya olumsuz gerekçesiyle beraber cevap verileceğini böylece belediyenin halkın ayağına giderek,24 saat hizmet vereceğini söyledi.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat