KARADAĞ BELEDİYE MECLİSİ SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİ

ÇORUM 2 Şubat 2018 12:21
Videoyu Aç KARADAĞ BELEDİYE MECLİSİ SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİ
A
a

Çorum AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Başkanlığında toplanan Belediye Meclis üyeleri ile birlikte yaşanan süreci değerlendirdi.


Çorum AK Parti İl Başkanı Av.  Mehmet Karadağ, Ak Parti Belediye Meclis Grubu ile parti binasında topladı.

Toplantıda Belediye Başkan Vekili  Ahmet Yabacıoğlu, Belediye meclisinde başkan adayı  olarak gösterilecek  Zeki Gül  ve  AK Parti Belediye Meclis Üyeleri katıldı.Toplantı öncesinde İl Başkanı Karadağ ve Belediye Başkan Aday Zeki Gül açılış konuşmasını ve süreçle ilgili  birer  konuşma yaptılar.

BELEDİYE MECLİSİ AK PARTİ GRUBU TOPLANDI
 
Zeki Gül’ün aday gösterilmesiyle ilgili Çorum Belediye Meclisi Ak Parti grubu parti binasında bir araya geldi. Toplantıda konuşan İl Başkanı Mehmet Karadağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Zeki Gül’ü aday gösterdiğini söyledi.Karadağ, bu zamana kadar yaptığı hizmetlerden dolayı Muzaffer Külcü’ye teşekkür etti.
 
Çorum Belediye Meclisi Ak Parti grubunda konuşan İl Başkanı Mehmet Karadağ, Çorum halkının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaretinde gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.Başkan Karadağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Belediye Başkanı adaylığı görevini Zeki Gül’e verdiğini belirtti.Gül, şaibeden uzak, şeffaf ve istişareye önem veren bir çalışma içinde olacaklarını sözlerine ekledi.


 

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat