trafik

Karadağ'dan Göğüs Hastalıkları Hastanesi Ziyareti

ÇORUM 17 Mart 2018 13:50
Videoyu Aç Karadağ'dan Göğüs Hastalıkları Hastanesi Ziyareti
A
a

AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ beraberindeki İl Başkan Yardımcısı Murat Günay, Merkez İlçe yönetim kurulu üyesi Şevket Şakar ve geçmiş dönem il yönetim kurulu üyesi Talip Bektaş ile Göğüs Hastalıkları Hastanesini ziyaret etti. Karadağ, Hastane Başhekimi Uzm.Dr.Fatih Karadağ’dan hastane ve hastalar hakkında bilgi aldı...Her Hafta Cuma günleri hasta ziyaretinde bulunmaya özen gösteren Karadağ, Müslümanın, Müslüman üzerinde beş hakkı vardır. Selamını almak, hastalanınca ziyaret etmek, cenazesine gitmek, davetine icabet etmek, aksırıp da elhamdülillah dediği zaman, yerhamükallah demektir. Bizler sizlerin hem sağlıkta hem de hastalıkta yanınızdayız, hastalara Cenab-ı Hak’tan acil şifalar temennisi ileterek geçmiş olsun dedi.
Hastane ziyaretinde hastalarla yakından ilgilenen Karadağ, bir istek ve arzularının olup olmadığını sorması üzerine hastalar, Allah Cumhurbaşkanımızdan, sizlerden ve devletimizden razı olsun, Doktorlarımız, Hastane çalışanlarımız ve hastanemiz bizlere çok güzel imkanlarla bakmaktadır. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin dediler.

Karadağ ve beraberindekiler Seydimli Necdet Uygun, geçmiş dönem il yönetim kurulu üyesi Talip Bektaş’ın eşi Hanife Bektaş, Osman Güher, Mehmet Can, Mehmet Gündüz, Dursun Taşkaya, Hafize Ünlü, Mücavir Temel, İlyas Ardahanlı, Nurdane Şimşek, Mustafa Bars, Aydın Kılıç, Mustafa Açık, Hüseyin Alıcı, Murat Kızıl, Ali Bükücü, Şükrü Uzuner, Gülizar Akdemir ve Zemane Koz’u ziyaret ederek sağlık durumları hakkında doktorlardan bilgi aldılar.
Çorum Ak Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ’a Sağlık İl Müdürü Ömer Sobacı,Göğüs Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Fatih karadağ, Hastane Müdürü İsmail Yalçın ve Kamu Hastaneler Hizmetleri Başkanı İhsan Demirbaş eşlik etti.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat