trafik

Karamollaoğlu heyecanlandım Gaza geldik diyelim

Siyaset 1 Nisan 2018 01:03
Videoyu Aç Karamollaoğlu heyecanlandım Gaza geldik diyelim
A
a

SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, yumruk kaldırırken çekilen görüntüsü çok konuşuldu. İşte o yumruğun hikayesini Hürriyet gazetesi yazarı Deniz Zeyrek'e anlattı...


Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu niye yumruk gösterdi? Sahiden de Milli Görüş'ün ünlü işareti dururken niye yumruk kaldırmıştı? Herkesin merak ettiği soruyu Hürriyet gazetesi yazarı Deniz Zeyrek, olayın baş aktörü Karamollaoğlu'na sordu. Zeyrek, telefonla konuştuğu Saadet Partisi liderinin yanıtını köşesine taşıdı.

"GAZA DELDİK DİYELİM"

“Burdur'daydık. Biliyorsunuz Burdur için şekerpancarı çok önemli bir geçim kaynağı. Dışarıda da çok büyük bir kalabalık vardı. Normalde bizim kendi işaretimizi yapardım ama dışarıdaki coşkuyu görünce heyecanlandım. Gaza geldik diyelim.”

GÜL'Ü ZİYARET EDECEK

Karamollaoğlu'nun 2019 seçimleri öncesi önümüzdeki günlerde istişare amaçlı CHP, İYİ Parti ve Abdullah Gül'ü ziyaret edeceğini aktaran Zeyrek, yazısında şu ifadelere yer verdi:

"Karamollaoğlu, erken seçim konusunda tek karar vericinin Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan olduğunu vurgulayarak AK Parti yöneticilerinin bile bu konuda tahminde bulunamayacağını söyledi. Meclis çalışmalarına bakarak kendi aralarında “Cumhurbaşkanı muhalefetin en hazırlıksız, kendilerinin en avantajlı olduğu tarihte seçim yapmak isteyecek. Sonbahar, ekim-kasım ayları ihtimal dahilinde” değerlendirmesini yaptıklarını aktardı.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat