Kavuncu ve Aşgın’a tebrik yağdı

ÇORUM 2 Aralık 2018 16:38
Videoyu Aç Kavuncu ve Aşgın’a tebrik yağdı
A
a

Ensar Ailesi 7. Türkiye Buluşması’nda Antalya’da bir araya geldi...


Antalya'da gerçekleştirilen Ensar Vakfı 7. Türkiye Buluşması'na adeta Çorum damgası vuruldu. Ensar Vakfı eski başkanlarının da davetli olduğu toplantıya katılan Ensar Vakfı Çorum Şubesi Eski Başkanları Milletvekili Erol Kavuncu ve Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, kelimenin tam anlamıyla tebrik yağmuruna tutuldu.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Ensar Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı İ. Cenk Dilberoğlu, Ensar Vakfı Genel Kurul Üyesi Bilal Erdoğan, Mütevelli Heyet Üyeleri hemşehrilerimiz Prof. Dr. Hayrettin Karaman, Feyzullah Kıyıklık ve çok sayıda katılımcının yer aldığı buluşmada, Ensar Vakfı'nın çalışmalarının ele alındığı çalıştaylar düzenlendi.

Ensar Vakfı yöneticileri, eski bir Ensar Başkanı'nın Milletvekili olarak siyaset kulvarında ülkeye ve şehrine hizmet ediyor olmasından dolayı duydukları memnuniyetlerini ifade ederken, Dr. Halil İbrahim Aşgın'ın da Çorum Belediye Başkan Adayı olmasıyla birlikte sevinçlerinin kat be kat arttığını söylediler.

Kavuncu ve Aşgın'ın yeni görevleriyle duyduklarının memnuniyetin ötesinde, Kavuncu ve Aşgın'a sonuna kadar güvendiklerini kaydeden Ensar yöneticileri ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen Ensar Şube yöneticileri, her iki hemşehrimize de başarı dileklerini ilettiler. 

Necatibey’den gömlek hediyesi

Ensar Vakfı 7. Türkiye Buluşması'nın kapanış gününde, Ensar Vakfı yöneticilerine, Çorum'un gömlekteki gurur markası Necatibey gömlekleri hediye edildi.

Necatibey Gömlek Sahibi Mücahit Keskinel'in özel tasarımıyla üretilen gömlekler Bilal Erdoğan, Bakanlar ve Ensar Vakfı Yöneticileri'ne tek tek hediye edildi. Açılış gününden itibaren Çorumlu katılımcıların yoğun ilgi gördüğü programda, Çorum'un ismi bir kez daha gönüllere nakşedildi.


Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat