Kenan Şahin, esnafın sorunlarını dinliyor

ÇORUM 9 Şubat 2019 08:15
Videoyu Aç Kenan Şahin, esnafın sorunlarını dinliyor
A
a

Çorum'da 31 Mart mahalli idareler genel seçimleriyle ilgili çalışmalarına yoğun bir tempoda devam eden MHP Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, küçük sanayi sitesinde esnaflarla görüşerek sorunlarını dinliyor...


MHP basın bürosundan yapılan  açıklamaya göre, MHP İl Başkanı Arslan Kaynar ile İl genel ve belediye meclisi üyesi aday adayları ve partililerle birlikte tüm işyerlerini tek tek gezen MHP Adayı Kenan Şahin'e esnaflar da sorunlarını aktarırken, bazı esnaflar işyerlerine gelen su faturasında yer alan su bedeli dışındaki kalemlerden alınan vergilerden dert yandılar.

Su tüketim bedelinin iki katı evsel ve katı atık bedelleri ile diğer vergilerin zor durumda olan ve büyük bir krizin eşiğindeki esnafa bir darbe daha vurduğunu ileri süren esnaflar, bu konuda MHP Adayı Şahin'den destek istediler. MHP Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, başkan seçilmesi halinde faturalarda yer alan va tüm Çorum halkının ortak şikayeti olan tüketim dışı vergilerin düşürülmesi ve yasal bir zorunluluğu yoksa da kaldırılması için gerekeni yapacağını söyledi.  Şahin, esnaflara MHP Belediyeciliği ve Çorum'a dair yapmayı planladığı projeler hakkında da bilgiler vererek destek istedi.

Kenan Şahin, esnafın sorun yumağı içerisinde olmasından dolayı büyük üzüntü duyduğunu, ancak kendisine ve partisine verdikleri destekten son derece memnun kaldığını da sözlerine ekledi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat