Kenan Şahin sanayi esnafını dinliyor

ÇORUM 5 Şubat 2019 10:09
Videoyu Aç Kenan Şahin sanayi esnafını dinliyor
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, seçim çalışmaları kapsamında Küçük Sanasi Sitesi esnafını ziyaret itti.

MHP İl Başkanı Arslan Kaynar, Belediye Meclis üyesi adayları ile birlikte sanayi sitesine giden Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, güne Su Oto Cam sahibi Mehmet Çatak’ın işyerinde sabah kahvaltısı ile başladı.MHP İl Başkanı Arslan Kaynar, Belediye Meclis üyesi adayları ile birlikte sanayi sitesine giden Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, güne Su Oto Cam sahibi Mehmet Çatak’ın işyerinde sabah kahvaltısı ile başladı.

Ardından sanayide bulunan işyerlerini tek tek ziyaret eden Başkan Adayı Kenan Şahin, hal-hatır sorarak hem hayırlı işler diledi, hem de sorunlarını dinleyerek taleplerini aldı.

Esnafların ağırlıklı olarak elektrik, doğalgaz ve su faturalarının yüksekliğinden yakındığı ve dağıtım bedeli ve benzeri ödemelerinden dert yandığı ziyaretlerde Başkan adayı Kenan Şahin’den bazı eksiklikler hakkında talepleri de oldu.

Binlerce işyerinin bulunduğu sanayi sitesinde itfaiye bulunmamasının eksikliğini anlatan esnaflar, Başkan Adayı Şahin’den sanayi sitesine itfaiye arazözü istediler.

Sanayi sitesinde sağlık kuruluşunun olmadığını da belirterek sağlık ocağı talep eden esnafların isteklerini tek tek not alan Başkan Adayı Şahin, Başkan seçilmesi halinde esnafın tüm taleplerini bir emir olarak göreceğini ve en kısa sürede çözeceğinin sözünü verdi.

Şahin’in seçim vaatleri arasında yer alan bazı konularla ilgili olarak yaptığı açıklamalardan memnun kaldıklarını söyleyen bazı esnaflar da özellikle Osmancık Köprüsü’nü yıkacağını söyleyen Kenan Şahin’e destek sözü verdiler.
Sanayi sitesi esnafının büyük ilgi
göstermesi ve destek sözü vermesi MHP Adayı Şahin ve beraberindekileri çok mutlu etti.
Şahin, seçim çalışmalarına sanayi esnafı ziyaretleriyle devam edecek.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat