Koç grup özel uçak tartışmalarına açıklama getirdi

Siyaset 9 Haziran 2019 15:38
Videoyu Aç Koç grup özel uçak tartışmalarına açıklama getirdi
A
a

Son günlerde gündemden düşmeyen Ekrem İmamoğlu'na Koç özel uçak tahsis etti haberleri üstüne Koç Holding'ten gerçekleşen açıklamada çok fazla kişiye hizmet verildiği buna Binali Yıldırım'ın da dahil olduğu belirtildi...

 

Koç Holding'den özel uçak tartışmalarına açıklama
 

Bu günlerde çok konuşulan olaylardan biri de Ekrem İmamoğlu'nun Koç Holding'e ait özel uçakla İstanbul'dan Trabzon ve Ordu'ya seyahat etmesiydi. İmamoğlu'nun özel uçakla yolculuk etmesi eleştirilmişti. Tüm bu iddialardan sonra Koç Holding bir açıklama yayınlama gereği duydu.

Holding sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, Süleyman Soylu'nun açıklamalarının üzüntü ile takip ettiklerini ve 1990 yılından beridir faaliyeti süren Setair şirketinin özel şirketlere, siyasilere ve devlet erkanına da hizmet sağladığına dikkat çekildi

Binali Yıldırım'da kullandı

İmamoğlu'nun talebinin yolculuğunun öncesinde ücretinin ödendiğinin ve faturasının kesilerek yapıldığının ayrıca Binali Yıldırım'ın da 3 Mart günü Setair'den kiralanan helikopter ile yolculuk yaptığı ifade edildi.

Diğer bir yandan Koç Topluluğu'nun siyasetin bir parçası olmadığı da belirtilen açıklamada suçlamalar reddedildi.

sdfdghfg

Nihat Zeybekci de kullandı

Diğer bir yandan Koç Holding'in özel jetinin 2017 senesinde Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci tarafından da kullanıldığı ve kendisine Hamza Dağ'ın da eşlik ettiği fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı. 
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat