trafik

Liseler arası Türkiye Basketbol Şampiyonası Çorum'da Başladı

ÇORUM 15 Mayıs 2018 14:39
Videoyu Aç Liseler arası Türkiye Basketbol Şampiyonası Çorum'da Başladı
A
a

Anitta Otelde yapılan teknik toplantıda konuşan Gençlik hizmetleri Spor İl Müdürü Haşim EĞER: “2017-2018 Öğretim Yılı Basketbol Gençler A Türkiye Birinciliği Müsabakalarının Çorum’da yapılıyor...

Liselerarası Okul Sporları Basketbol Türkiye Şampiyonası Çorum’da Başladı

Anitta Otelde yapılan teknik toplantıda konuşan Gençlik hizmetleri Spor İl Müdürü Haşim EĞER: “2017-2018 Öğretim Yılı Basketbol Gençler A Türkiye Birinciliği Müsabakalarının Çorum’da yapılıyor olmasından mutluluk duyuyoruz. Çorum için önemli bir organizasyon. Siz teknik heyete teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.

Daha sonra konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali BÜYÜK: “Müsabakaların birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini diliyorum. Her öğrencimizin en az bir sosyal, kültürel, sportif faaliyet içerisinde bulunmasını istiyoruz. Burada geleceğin Türkiye’sini temsil edecek gençler yetiştirme, sağlam temeller atma noktasında katkı sağlamış oluruz. Çıtayı daha yükseltmek ve kendimize hedefler koyarak ilerlemek temennisiyle başarılar diliyorum.

15.05.2018 Çarşamba günü Atatürk Spor Salonunda Şampiyonanın açılış törenine katılan Gençlik hizmetleri Spor İl Müdürü Haşim EĞER ve İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali BÜYÜK öğrencileri tebrik ederek başarılar dilediler.

15-19 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılacak olan Basketbol Gençler A Türkiye Birinciliği Müsabakalarına 8 kız 8 erkek lise takımı katılıyor.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat