ÇORUM'A YÜK OLACAK DEĞİL YÜK ALACAK İSİM BELEDİYE BAŞKANI OLMALIDIR.

Çorum'da Yerel seçim süreci küçük olsun benim olsun mantığı ile çalışıyor.Herkes kendi siyasi geleceği için hesap yapıyor.Çorum'da Ak Parti hangi aday talip olduğu bölgeye daha çok hizmet üretir. Milletle omuz omuza yürür Ona bakması lazım. Ak Parti'de bu adam benim adamım meselesi ile siyaset yapmak Ak partiyi bitirmek üzere demedi demeyin...

A
a

AK Parti ve Başkan Erdoğan’ı ayıran bir söylem var Cumhurbaşkanı bunun farkında.Grup toplantısında dile getirdi.24 Haziran seçimlerindeki sonucu dile getirmişti.
Milletvekili tercihlerimizi doğru yapamadık demişti. “AK Partili değilim Erdoğan için yaynındayım” diyen seçmen kitlesi var.

AK Parti’nin en büyük siyasi sermayesi Recep Tayyip Erdoğan’ın varlığıdır. Halktaki karşılığı, halkın ona duyduğu güven, onun doğruyu yapacağına olan inanç, bunu kimse göz ardı edemez. Genel seçimlerde AK Parti’nin oyu ile Erdoğan’ın oyunu kıyasladığınız da bile karşımızda olan matematiksel bir gerçeklikten bahsediyoruz. “AK Partili değilim, Erdoğan için yaynındayım ” cümlesinde karşılık bulan bir sosyoloji var artık.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz yerel seçimler için adeta manifesto gibi açıklama yapmıştı. 
‘küçük olsun benim olsun’ düşüncesinde olmadığına vurgu yaparak aday gösterilecek isimlerin ince elenip sık dokunacağını ifade etmişti. Bakalım bu sözleri çok söyleyenler oldu seçimler öncesi,hiçbiri tutulmadı...

Yapılacak olan yerel seçim Ak Parti için Son Viraj....
"Siyaseti hesap kitap yaparak değil, ‘Önce vatan-millet, ardından davam AK Partim' için yapıyorum demelidir.
Millete hizmet üretmeyecek, davaya katkı vermeyecek artist zengin,rantcı Belediye meclisi İl genel meclisine aday olmasınlar kardeşim.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat