trafik

Mehmet Karadağ Kargı'lılarla buluştu

ÇORUM 21 Nisan 2018 13:47
Videoyu Aç Mehmet Karadağ Kargı'lılarla buluştu
A
a

Başkan Karadağ Kargılılarla bir araya geldi. “ Kargı Halkımız Seçime Hazır “Karadağ; “ 24 Haziran seçimlerinde geleceğimizi, istikbalimizi onaylayacağız.”


24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak seçimler öncesi, İlçe teşkilat ve esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam eden Ak Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Ak Parti 22. Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu ile birlikte Kargı ilçesini de ziyaret ederek seçim çalışmalarına devam etti.

Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, Ak Parti Kargı İlçe Başkanı Sacit Özdemir, İl Genel Meclis Üyeleri Mustafa Yıldız, Mesut Tuğrel, Ak Parti Kargı Gençlik Kolları Başkanı Emre Üstünel ve ilçe yönetim kurulu üyelerininde geniş katılımı ile gerçekleşen toplantıda, “ TBMM Genel Kurulunda 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim kararını aldık.Yeni dönem yeni hükümet sistemi ile çok daha güzel olacak inşallah.Milletimizle hizmet yolunda  kutlu yürüyüşümüze devam ediyoruz.Allah yar ve yardımcımız olsun” diyen Karadağ;
24 Haziran seçimlerinin ülkenin geleceği açısından önemine vurgu yaparak, “ Bu seçimle inşallah güçlü bir şekilde Başkanımızı seçmiş olacağız.24 Haziran Ülkemizin 100 yıl hedefleri açısından son derece önemlidir.Bizlerde bu bilinç ve düşünceler ile teşkilatlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışıp 24 Hazirana en iyi şekilde hazırlanacağız.Bugün saha çalışmalarına başlayabildiysek bunu  her an seçim olacakmış düşüncesi ile teşkilatlarımızın hazır olmasına borçluyuz.” dedi.

Toplantı sonrası esnafı ziyaret ederek talep ve isteklerini de dinleyen Karadağ, Hükümet olarak esnafın ve halkın sorunlarının çözülmesi konusunda ciddi anlamda gayret gösterdiklerini belirterek; “ Halkımızın talep ve beklentilerine kulak veriyoruz.Bizim hedefimizi halka hak ettiği en iyi hizmeti sunarak ihtiyaçlarını karşılayabilmektir.Çalışmalarımıza halkımızın talepleri doğrultusunda yön veriyoruz.Esnaf ziyaretlerimize devam edeceğiz.Hergün sahadayız.Teşkilat olarak her zaman Çorum halkının hizmetindeyiz.Bu ziyaretlerde en önemli şey hemşerilerimizle bir arada olup, onların gönüllerinde yer almaktır.”dedi.
Ak Parti İl Başkanı Karadağ’ı ve yönetim kurulu üyelerini karşılarında gören esnaflar ise duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat