MHP Çorum'da Birinci Parti Olacak

ÇORUM 24 Mayıs 2018 10:21
Videoyu Aç MHP Çorum'da Birinci Parti Olacak
A
a

Sungurlu’daki coşku ve heyecanın Çorum’un her tarafında olduğunun altını çizen Aras, “MHP’ye karşı vatandaşlarımızda, kendi arkadaşlarımızda toplumuzun genelinde büyük bir teveccüh var...Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Milletvekili Adayları seçim çalışmaları kapsamında Sungurlu’da esnafı ziyaret ederek
‘Cumhur İttifakı’na destek istedi.
MHP Çorum Milletvekili Adayları Mehmet Akif Aras, Alparslan Karapıçak, Mehmet Karaca ve Alper Büker iftardan sonra ilçeye geldi.
İlk olarak ilçe teşkilatını ziyaret eden Milletvekili adayları, İlçe Başkanı Yasin Şahin ve ilçe yöneticileriyle bir süre görüştükten sonra Ülkü Ocakları Sungurlu Şubesini ziyaret etti. Ülkü Ocakları Sungurlu Şube Başkanı Celal Kalınsazlıoğlu ve yönetim ile bir süre sohbet eden milletvekili adayları, daha sonra İlçe yöneticileri ve kalabalık bir grup ile birlikte esnaf ziyareti yaparak ‘Cumhur İttifakı’na destek istedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, kol kola vererek MHP’yi iktidara taşıyacaklarını söyledi.

1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, 24 Haziran Genel Seçimlerine; ilk açıklama geldiği günden beri Milliyetçi Hareket Partisi gerek İl Başkanı olarak, daha sonra Aday Adayı olarak, Çorum’da ki teşkilatlar olarak çalışmalara başladıklarını belirtti.
Sungurlu’daki coşku ve heyecanın Çorum’un her tarafında olduğunun altını çizen Aras, “MHP’ye karşı vatandaşlarımızda, kendi arkadaşlarımızda toplumuzun genelinde büyük bir teveccüh var. 24 Haziran seçimleri sonucunda Milliyetçi Hareket Partisini çok iyi yerlerde göreceğimiz bir tablo umut ediyoruz. 7 Haziran 2014 seçimlerinden beri, 15 Temmuz darbe girişimi, Yenikapı buluşması, Türkiye’nin sınır ötesi operasyonları, dış politikası, akabinde referandum, referandum sonrasında Türkiye’nin Afrin operasyonları, bunun akabinde OHAL süreci ve bunun devamında da Cumhur İttifakı” dedi.
2. Sıra Milletvekili Adayı Alparslan Karapıçak, kutlu bir davanın yoluna çıktıklarını ve sorumluluklarının büyük olduğunu vurguladı.
3. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Karaca ise, büyük insanların idealleri ve hedeflerinin olduğunu, küçük insanların ise heveslerinin olduğuna dikkat çekti.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat