MHP'de Başvurular 15 Kasım'da başlıyor

ÇORUM 13 Kasım 2018 16:08
Videoyu Aç MHP'de Başvurular 15 Kasım'da başlıyor
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Arslan Kaynar, Belediye Başkan Adaylığı, Belediye Meclisi Üyeliği Adaylığı ve İl Genel Meclisi Adaylığı müracaatlarının 15 Kasım 2018 Perşembe tarihinden itibaren başlayacağını bildirdi...

Milliyetçi Hareket Partisi’nde 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri ile ilgili yapılacak olan resmi başvurularla ilgili takvim belirlendi. Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Arslan Kaynar, Belediye Başkan Adaylığı, Belediye Meclisi Üyeliği Adaylığı ve İl Genel Meclisi Adaylığı müracaatlarının 15 Kasım 2018 Perşembe tarihinden itibaren başlayacağını bildirdi.

Başvuruların 15 Aralık 2018 Cumartesi gününe kadar kabul edeceklerini kaydeden İl Başkanı Arslan Kaynar, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Partimizden aday adayı olmak isteyenler bağlı bulundukları il, ilçe ve belde teşkilatlarına bu tarihler arasında Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum ile çevremizi kuşatan siyasal kargaşadan kurtulmak için önümüzdeki seçimleri fırsat bilerek tüm gayretimizle çalışarak Türk Milletinin varlık teminatı olan Milliyetçi Hareket Partisini ülke yönetimine taşıyacağız. Kutlu geçmişimizden aldığımız güç ve onurla geleceğimizi kucaklayacağız. Bu yüce amaca yönelik çalışmalar, her dava arkadaşımız için kutsal ve milli bir görevdir.

Bu kutlu mücadelemiz aynı zamanda; İçinde yaşadığı ekonomik şartlar nedeniyle ailesi önünde küçük düşme korkusu yaşayan babalar adına, tarlasını ekip biçerken mazot parasına yenilmiş çiftçimiz adına, üretimi durmuş, makinaları stop etmiş, işçisine ücret ödeyemeyen biçare haldeki sanayicilerimiz adına, siftahsız dükkanını kapatan, çekini, senedini ödeyemeyen esnafımız adına mücadele vereceğiz. Bu kutlu mücadelemiz sırasında dava arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışacağız. Hiçbir zorluğa aldırış etmeden, gönül seferberliği içerisinde, manevi dünyamızın bize verdiği güç ve ruhla tüm imkansızlıkları yenip Milliyetçi Hareketi iktidara taşıyacağız.”
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat