Milletvekili Oğuzhan Kaya'nın Kurban Bayramı mesajı

ÇORUM 10 Ağustos 2019 12:16
Videoyu Aç Milletvekili Oğuzhan Kaya'nın Kurban Bayramı  mesajı
A
a

Ak Parti Çorum Milletvekili ve İçişleri Komisyon Üyesi Avukat Oğuzhan Kaya Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımlayarak vatandaşların Kurban Bayramını kutladı...

Ak Parti Çorum  Milletvekili Oğuzhan Kaya, Kurban Bayramı mesajında bayramın birlik ve beraberliğe sağladığı katkıya işaret ederek şu ifadelere yer verdi: “Bayramlar toplum olarak kaynaşmanın en üst düzeyde olduğu anlardır. Aile fertlerinin uzak yakın demeden bir araya geldiği, bayramlaşma törenlerinde toplumsal birlik ve beraberliğin sağlandığı bayram günlerinin milletimiz için manevi değeri oldukça yüksektir dedi.

Dini inancımızın gereği olarak manevi bir arınmaya vesile olan Kurban Bayramının milletimizin kaynaşmasına, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, toplumsal huzurun yükselmesine vesile olmasını temenni ediyorum. Çorum halkının ve milletimizin Kurban Bayramınızı en içten dileklerime kutluyor; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz nice bayramlar diliyorum ifadesini kullandı.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat