Milli Piyango devrediliyor!

TÜRKİYE 2 Mayıs 2019 12:23
Videoyu Aç Milli Piyango devrediliyor!
A
a

Milli Piyango'nun 10 yıllık devir işlemi için şans oyunlarında dünyanın büyük oyuncularıyla görüştüklerini dile getiren Türkiye Varlık Fonu (TVF) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu üyesi Zafer Sönmez, ''1 haftadan kısa zamanda Milli Piyango için adım atacağız'' dedi...

 

Milli Piyango devrediliyor!
Milli Piyango'ya 47 yıl yüzde 100 lisans haklarına sahip olduklarını söyleyen Türkiye Varlık Fonu (TVF) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu üyesi  Zafer Sönmez, Milli Piyango'yu kendileri adına dünyanın dev isimlerinden oyuncularla görüştüklerini ifade etti.

Türkiye Varlık Fonu (TVF) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu üyesi  Zafer Sönmez, Direktör Murat Sabri Yiğit ve Genel Müdür Yardımcısı Çağatay Abraş ile beraber gazetecilerle görüştü. Star gazetesinde yer alan habere göre, ‘'Devir için 10 yıllık bir süreç planlıyoruz. Bununla ilgili bütün dev şirketlerle şubattan beri görüşme içerisindeyiz. En geç haziran ayında nihai teklifleri almayı amaçlıyoruz. Yılsonunda ise tam devrin gerçekleşmesini istiyoruz. Milli Piyango'yu farklı bir şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. 1 haftaya Milli Piyango için gerekli adımı atacağız. Şans oyunlarında aklınıza kim geliyorsa dünyadaki büyük oyuncularla konuşuyoruz ve bu konuda müthiş bir ilgi var. Türkiye'de örneğin İddia var. Devlet bunun gelirini alıyor, satmadı. Biz de aynı bunu yapacağız'' ifadelerini kullandı.

Türkiye Varlık Fonu (TVF) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu üyesi  Zafer Sönmez ayrıca sıranın Türkiye Jokey Kulübü'ne geleceğini aktardı.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat