trafik

Oda Başkanlarından Başkan Gül’e ziyaret

ÇORUM 27 Mart 2018 18:42
Videoyu Aç Oda Başkanlarından Başkan Gül’e ziyaret
A
a

ÇESOB Başkan Adayı ve Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür’e ve oda başkanlarına ziyaretleri için teşekkür eden Belediye Başkanı Zeki Gül, önümüzdeki ay içerisinde yapılacak olan seçimde adaylara başarı dileklerinde bulundu...

Nisan ayı içerisinde yapılacak olan Çorum Esnaf ve Sanatkârlar Odası (ÇESOB) Başkanlığına adaylığını açıklayan Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür ile birlikte ilçe oda başkanları ve Çorum’da faaliyet gösteren oda başkanları Belediye Başkanı Zeki Gül’ü makamında ziyaret etti.

ÇESOB Başkan Adayı ve Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür’e ve oda başkanlarına ziyaretleri için teşekkür eden Belediye Başkanı Zeki Gül, önümüzdeki ay içerisinde yapılacak olan seçimde adaylara başarı dileklerinde bulundu.

Siyasilerin de yarış içerisinde olduğuna vurgu yapan Başkan Gül, “önemli olanın Çorum’un kazanması. Siyasette olduğu gibi sivil toplum örgütlerinde de hizmet yarışı var. Bu yarışta esas olan, ahlaki kurallara riayet ederek kardeşlik hukukunu çiğnemeden, dün olduğu gibi bugün de el ele, kol kola olmaktır. Bu siyasette de böyle olmalıdır. Sivil toplum örgütlerinin seçiminde de böyle olmalıdır. Çorum’a hizmet eden herkes bizim için değerlidir kıymetlidir. Geçmişten bu zamana kadar birçok belediye başkanı ve sivil toplum kuruluşu başkanı göreve gelmiştir. Biz hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. İnşallah kardeşliğin, birliğin beraberliğin kazandığı bir esnaf seçimi olur. Sonucunda da esnafımız kazanır. Ziyaretinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Sizlerle çalışmak bizlere onur verir

ÇESOB Başkan Adayı ve Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür, seçilmeleri halinde Belediye Başkanı Zeki Gül ile çalışmanın kendilerini mutlu edeceğini belirterek “Bizler arkadaşlarımızla birlikte yeni bir göreve talip olduk. Sizlerle çalışmak bizlere onur ve gurur verir. Hastalığımızda, mevlidimizde, kandilimizde her zaman yanımızda oldunuz. Yeni görevinizde başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat