Oğuzlar’da Gönül Belediyeciliği Hizmetleri

ÇORUM 10 Haziran 2019 08:21
Videoyu Aç Oğuzlar’da Gönül Belediyeciliği Hizmetleri
A
a

Muzaffer Yıldırım’ın belediye başkanı seçildiğinden beri büyük bir dönüşüm yaşayan Oğuzlar İlçesi sosyal hizmetler alanında da büyük bir değişime sahne oluyor.

Oğuzlar’da Gönül Belediyeciliği Hizmetleri

Belediyede başlatılan sosyal hizmetler hakkında bilgi veren Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım şu açıklamalarda bulundu; ” Önceki dönemlerde cenazelerde kefen hizmeti belediye tarafından ücretli karşılanıyordu. Artık bu hizmet belediyemiz tarafından ücretsiz karşılanıyor. İnsanların cenazeleri dolayısıyla acılarını yaşadıkları bir dönemde bir de bu hizmetten ücret alınmasına gönlümüz razı olmadığı için bu hizmetleri ücretsiz hale getirdik. İlçe pazarımıza ulaşım kolaylığı için cuma günleri sabah saat 11.00’de İlçe merkezine öğleden sonra da Kızılcapelit ve Asarçayı Mahallelerimize ücretsiz servis hizmeti sunmaya başladık. Temelinde halka hizmet olan Gönül Belediyeciliğini Oğuzlarımızda inşa etmek için durmaksızın çalışıyoruz.

Büyüyüp gelişirken alt yapı ve imara yönelik çalışmalar yaparken insanı merkeze alan, insana hizmet için var olan bir anlayışla Oğuzlar halkımıza hizmet etmeyi sürdüreceğiz. ” dedi
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat