OKA'dan EMITT Tanıtımına Destek

ÇORUM 2 Şubat 2019 06:38
Videoyu Aç OKA'dan EMITT Tanıtımına Destek
A
a

Bölgesel kalkınmanın desteklenmesi amacıyla çeşitli alanlarda altyapı ve arge destek programları uygulayan Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı bölgenin tanıtımı için de destek sağlamaya devam ediyor...

İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde bu yıl 23.sü düzenlenen EMITT - Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında bölge illeri Çorum, Amasya, Samsun ve Tokat, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansının da katkısı ile organize edilen fuara katılım sağlıyor. 

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansının mali desteği ile kiralanan ve kurulumu yaptırılan stantta bölge illerinin öne çıkan tarihi ve turistik değerleri birbirini tamamlayan ortak bir turizm destinasyonu olarak ziyaretçi ve katılımcıların ilgisine sunuluyor. 

İllerin turizm pastasından alacağı payı artırmak amacıyla bölgesel bir turizm hareketliliğinin sağlanması için tanıtım çalışmaları işbirliği ve uyum içinde yürütülüyor. Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı uzmanları Bayram Emre Ünal, Hüseyin Akın Uğurlu, Hayrul Şen ve Burak Aydoğdu’nun  da çalışmalara destek verdiği stant ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat