trafik

Okul Öğrencilerinden Şehitlere Dua

ÇORUM 25 Mart 2018 10:11
Videoyu Aç Okul Öğrencilerinden Şehitlere Dua
A
a

Okul öğrencileri eski mezun şehitlerini unutmadılar.Çorum Şehit Emin Güner Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Öğrencileri, okullarından mezun olan şehitlerin mezarlarını ziyaret ettiler.


Çorum Şehit Emin Güner Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Öğrencileri, okullarından mezun olan şehitlerin mezarlarını ziyaret ettiler.Şehitlerimize vefa değerler eğitimi kapsamında okul öğrencileri, okullarından mezun Mardin’de Şehit olan Ömer Faruk Darbaş, Çukurca’da Şehit olan Mustafa Arslan ve operasyon sırasında yıldırım çarpması sonucu Şehit olan Nurullah Yeşildağ’ı unutmadılar. Regaib Kandili münasebetiyle şehitliğe giden ve şehitlerin mezarlarını ziyaret eden öğrenciler, ziyaret sırasında Kur’an-ı Kerim tilaveti okudular, lokum ve gülsuyu dağıttılar.

Okul Müdürü İbrahim Ayaz bu anlamlı ziyaretinden dolayı başta öğrencilere ve bu organizasyonu yapan Müdür Yardımcısı Murat Küçükahıskalı ve katılanlara teşekkür etti.Ayaz, “Şehitlerimiz bu yurdu yaşatmak için can verdi bizde Ebediyyen var olacak yurdumuza vefalı, ilmi ve irfanı yüksek bir nesil yetiştirmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat