trafik

Ömer Balaban Belediye Spor'u Bırakıyor

ÇORUM 10 Nisan 2018 20:17
Videoyu Aç Ömer Balaban Belediye Spor'u Bırakıyor
A
a

Teknik Direktör Cüneyt Biçer ile yollarını ayırdıklarını açıklayan Kulüp Başkanı Ömer Balaban, sezon sonunda da kendisinin görevini bırakacağını açıkladı. Çorum Belediye sporu Selim Sümer çalıştıracak...


Çorum Belediyespor Yönetimi bu sabah yaptığı toplantı sonrası teknik direktör Cüneyt Biçer ile yollarını ayrıma kararı aldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Kulüp Başkanı Ömer Balaban, “Bugün sabah saatlerinde yaptığımız toplantı sonrası Cüneyt Biçer hocamızla karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Cüneyt hocamız da yeni gelecek yönetimin önünü açmak adına kararımıza saygı duymuştur. Kendisine ve ekibine bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz” ifadelerini kullandı.

Balaban ayrıca, yeni sezonda kendisinin de kulüp yönetiminde görev almayacağının altını çizerek, “Görev yaptığım süre zarfında tüm iyi niyetimle takımımızın daha iyi yerlere gelmesi adına yoğun mesai harcadım. Ancak tüm bunlara rağmen istenilen başarı futbolla izah edemeyeceğimiz nedenlerden dolayı başarı gelmedi. Bu nedenle de gelecek sezonda yönetimde yer almayacağım. Sezon sonuna kadar tüm yükümlülüklerimi yerine getireceğim. Yeni sezonda oluşacak olan yönetime şimdiden başarılar diliyorum. Çorum aşığı bir insan olarak bundan sonraki süreçte üzerime düşen ne varsa yapmaya hazır olduğumun bilinmesini istiyorum” diye konuştu. Balaban ayrıca, ligde matematiksel olarak iddiaları devam ettiği sürece ellerinden gelenin en iyisini yapmaya ve mücadele etmeye gayret göstereceklerini dile getirdi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat