aşgın

Onlar bizim baş tacımız onlara minnet borçluyuz

ÇORUM 3 Mart 2019 18:16
Videoyu Aç Onlar bizim baş tacımız onlara minnet borçluyuz
A
a

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf AHLATCI, mahalle mahalle gezerek ev ziyaretlerinde bulunuyor, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor...


ONLARIN DUALARI İLE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ.

Ev ziyaretleri kapsamında Ulukavak ve Buharaevler Mahalle’sinde vatandaşları evlerinde ziyaret ederek sohbet etti.

Ziyaretlerin ardından bir değerlendirmede bulunan Başkan Ahlatcı ise " Ulukavak Mahallesinde ve Buharaevler Mahallesinde hemşehrilerimizle buluştuk. Hem bir eksikleri ya da ihtiyaçları olup olmadığını öğreniyor hem de sohbet ediyoruz. Hepsi bizim baş tacımız, onların sağlık ve mutluluk içinde bir yaşam sürmeleri bizler için çok önemli.

Başkan AHLATCI; Bizler vatandaşlarımızın en iyi şekilde, en kaliteli hizmetleri alabilmeleri için dur durak bilmeden ilk günkü aşkla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Onların duaları ile yolumuza devam ediyoruz.

Başkan AHLATCI; “Yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Ev ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarımızın isteklerini, öngörülerini yakından dinliyoruz. Gayretimiz ve çabamız bütün Çorum’lu halkımız için.

Ev ev dolaşarak onların sorunlarını dinlemeye çalışıyoruz diyen Başkan AHLATCI ‘’Geleceğe yönelik program ve projelerimiz hakkında onları bilgilendirerek, taleplerini dinliyoruz. İlimizde vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek, milletimiz için, devletimiz için, vatanımız için, bayrağımız için dualar alıyoruz. Zaman zaman ev ziyaretlerimizle olsun, her fırsatta hemşerilerimizle bir araya gelebilmek için gayret gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz. Bizleri evlerine konuk eden, hemşehrilerimizle buluşturan Münevver SARAÇOĞLU teyzemize ve Fikret-Sibel SALTAN kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Allah milletimize güç kuvvet versin. Hemşehrilerimiz bizlerden dualarını eksik etmesin” şeklinde konuştu.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat