trafik

Orhan Öztürk'ten İskilip ilçe Milli Eğitim'e Ziyaret

ÇORUM 28 Mart 2018 08:24
Videoyu Aç Orhan Öztürk'ten İskilip ilçe Milli Eğitim'e Ziyaret
A
a

Değişik zamanlarda vali, vali yardımcılığı, kaymakamlık, belediye başkanlığı ve halen merkez valisi olan İskilip'in değerlerinden Orhan Öztürk İskilip ilçe milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu...

Vali Orhan Öztürk'ün tecrübelerini aktardığı ziyarette İlçe milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu'dan eğitim öğretim hakkında bilgiler aldı. 2017 Teog sınavı ve üniversite sınavı sonuçları görüşüldü. İskilip'te yapılanlar ve yapılması planlananlar hakkında bilgi verilen ziyaretten dolayı vali Orhan Öztürk'e minnettarlığını ifade eden Atcıoğlu ilçede başarının artması için gayret ettiklerini, şuan 23 öğrencinin Avrupa birliği projesi kapsamında Almanya'da olduklarını, nisan ayı içerisinde bir grup öğrencinin daha yurt dışına gideceğini, tübitak projelerinden dört peoje birden Ankara'da sergilendiğini, iki öğrencinin aldığı il birincilikleri için umre ziyareti ile ödüllendirildiğini ve ilçemize üç tane yeni okul kazandıracak inşaatlarının sürdüğünü tarihi redif kışlasının onarımının başladığını belirtti. Akademik başarının artması için çalışılırken ana okulu ve ana sınıflarından başlayarak değerler eğitiminin de verildiği dile getirildi. İskilip'in zorunlu hizmet kapsamına alınması ile öğretmen sayısında da artış yaşandığı belirtilen ziyarette, öğrendiği başarılı çalışmalardan memnuniyet duyduğunu belirten vali Orhan Öztürk ilçemizde eğitim öğretim alanında daha güzel işlerin yapılabileceği uyarısı yanında öğrencilerin sosyal ve sportif faaliyetleri de birlikte almaları gerektiğini, sportif alanda edinilen il derecelerinin güzel olduğunu bu nedenle yapılan gayret ve çalışmalar için başarılar diledi.

Yaptığı ziyaretle onurlandıklarını, kendilerini çok memnun ettiklerini dile getiren İskilip ilçe milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu, Vali Orhan Öztürk'e çok teşekkür etti.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat