Palu ailesi Türkiye'nin kanını dondurdu

Yaşam 7 Ocak 2019 11:27
Videoyu Aç Palu ailesi Türkiye'nin kanını dondurdu
A
a

Türkiye'nin kanını donduran Palu ailesi ile ilgili son dakika haberi: Sapık Tuncer Ustael...


Türkiye 21 Aralık'tan beri ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kan donduran son dakika iddiaların ucunda olan Palu ailesini konuşuyor. İki cinayet, bir cinayete azmettirme, kendi öz evlatları dahil 4 çocuğa ve baldızına tecavüz etmekle suçlanan damat Tuncer Ustael'e, kızları ve torunları öldürülen aile bireylerinin bizzat yardım ettiği ileri sürülüyor. Tatlı Sert programı can yayınında az önce son dakika gelişmesini Müge Anlı duyurdu. Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı Palu ailesi hakkında işlem başlattıklarını, sapık damat Tuncer Ustael hakkında ise soruşturma açtıklarını belirtti. İşte Türkiye'nin kanını donduran olayda kendini cinci hoca olarak tanıtan damat Tuncer Ustael'e bu kadar iddia karşısında yanında duran Palu ailesi ile ilgili akıl almaz iddialar.

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Türkiye'nin gündemine son dakika vahşet olarak düşen Palu ailesi ile ilgili detaylar netleşmeye başlıyor. Palu ailesine damat olarak giren Tuncer Ustael ile ilgili iddialar milyonlarca kişinin kanını donduracak cinsten. Kendini cinci hoca olarak tanıtan Tuncer Ustael hakkındaki korkunç iddialar arasında, kendi öz çocukları dahil 4 çocuğa tecavüz etmek, 3 cinayete teşebbüs, gasp ve işkence suçları bulunuyor. İşte tüm Türkiye'yi dehşete düşüren olayın tüm detayları.

Harun ve Havva Palu çiftinin 5 çocuğu bulunuyor: Fatih, İsa, Emine, Meryem ve Ayşe Melek. Çocuklardan biri olan Emine, Tuncer Ustael ile evleniyor. Kardeşi Meryem de Ahmet ile dünyaevine giriyor. Emine ve Tuncer Ustael çiftinin bir kız bir de erkek çocuğu oluyor. Meryem ve Ahmet çiftinin de Recep ve Melike adlarında iki çocuğu dünyaya geliyor. Sapık Tuncer kendisini tüm aile içinde 'cinci hoca' olarak tanıtıyor.


Türkiye'nin kanını donduran Palu ailesi ile ilgili son dakika haberi: Sapık Tuncer Ustael...
BİR TEK AHMET TAHNAL İNANMIYOR!

Ailede ona sadece baba Harun ve bacanağı Meryem'in kocası Ahmet inanmıyor. Ahmet'i ortadan kaldırmak isteyen Tuncer, eşinin kardeşi İsa'yı etkisi altına alıp onu öldürtüyor. Baba Harun oğlunun hapse girmesini istemediği için suçu üstleniyor ve hapse giriyor. Ahmet ölünce Meryem ve iki çocuğu (Recep-Melike), Tuncer'in kapıcı dairesinde kalmaya başlıyor. Tuncer burada evde kalan herkese tecavüz ediyor, işkencelerde bulunuyor. İşkence ve tecavüzlerin sonucunda evden kaçmayı başaran Recep hastane kontrolünün ardından yurda yerleştiriliyor.

KABUS DAMATLA BAŞLIYOR

İddiaya göre, damat Tuncer'in katılması ile aile kendisini kabusun içinde buldu. baba Harun'un 4, anne Havva'nın 1 evi vardı. kendini 'Cinci Hoca' diye tanıtan Tuncer'in gözü evlerdeydi. Aile fertlerni müridi yapan Tuncer'e sadece Meryem'in kocası Ahmet ve baba Harun inanmıyordu. Tuncer Ustael, karısının kardeşi İsa'yı bacanağı Ahmet'i vurmaya ikna etti. İsa, "Kardeşimi satıyordu" diyerek Ahmet'i öldürdü. Aile, Meryem'i cinle korkutup ağır tahrik ifadesi verdirdi. baba harun "Ben vurdum" diyerek suçu üstlendi.


Türkiye'nin kanını donduran Palu ailesi ile ilgili son dakika haberi: Sapık Tuncer Ustael...
PARMAK İZİ VARDI

Silahta İsa'nın parmak izi olmasın arağmen baba Harun 6 yıl 8 ay hapis cezası aldı. Ahmet ölüp, baba hapse girince meydan Tuncer'e kaldı. Meryem ve çocukları Tuncer'in evinde kalmaya başladı. Tuncer, cin bahanesi ile çocuklara inanılmaz işkenceler uyguluyor, ailede istediği kişiyi istediği zaman ceza için aç bırakıyordu. Tuncer işkence ettiği ve cinle korkuttuğu karısı Emine'nin önünde baldızı Meryem ve iki çocuğunun yanı sıra kendi iki öz evladına da tecavüz etti. Recep ismindeki çocuk evden iki defa kaçtı. Kardeşi Melike'yi kaçırmayı başaramamıştı. Açlıktan baygın halde bulunup karakolu teslim edilen Recep sağlık kontrolünde tecavüze uğradığı, aç bırakıldığı tespit edildi.

Tuncer Ustael hakkında dehşete düşüren bilgileri Müge Anlı canlı yayında paylaşırken, anne - kızın gömüldüğü iddia edilen yerde Kocaeli Emniyet Ekipleri, kadavra köpeği Melo ile arama başlattı. Tuncer Ustael'in aynı zamanda sadistik cinsel fantezileri olan, işkence yaparak tecavüz etmekten hoşlanan bir adam olduğu iddia ediliyor. Sürekli işkence ettiği ve cinlerle korkuttuğu karısının önünde baldızına, kendi öz çocuklarına ve yeğenlerine tecavüz ettiği öne sürülen Tuncer Ustael, erkek çocuk ve erkek yeğenine fiili livatada bulunduğu da iddia edildi.

3 AY OTOMOBİLDE YAŞADILAR!

Tuncer Ustael sattığı evden aileyi çıkarmak için duvarlara Arapça yazılar yazıp muskalar gizliyor ve "Ev büyülü" diyerek herkesi korkutuyordu. Kocasını öldürttüğü baldızı Meryem'e kredi çektirdi. Kredi ile aldığı otomobile doldurduğu aileyi 3 ay boyunca oradan oraya kaçırdı. İddiaya göre Tuncer daha önce tecavüz ettiği Meryem'e kafayı takmıştı. "Ahmet'in ailesi organ mafyası. Meryem onlara bizime ilgili haber uçuruyor" diye aileyi kandırdı.
Kaynak : sabahgazetesi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat