Recep Gür 24 Temmuz Basın Bayramını kutladı

ÇORUM 24 Temmuz 2019 09:01
Videoyu Aç Recep Gür 24 Temmuz Basın Bayramını kutladı
A
a

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Recep Gür, Çorum’da görev yapan yerel basın mensuplarının 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutladı.


Başkan Gür, yayınladığı kutlama mesajında, basının bir ülke için çok önemli olduğunu ifade etti. Basının olmadığı bir ülkede demokrasiden ve insan haklarından asla söz edilemeyeceğini vurgulayan Recep Gür, şunları kaydetti:

“Hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olan basın, toplumun yapılanmasında ve gelişmesinde büyük rol oynamaktadır. Ülkemizde ve dünyada yaşanan olaylardan ve gelişmelerden haberdar olmamızı sağlayan, her ortamda, her koşulda, sorumluluk duygusu içinde, toplumun haber alma özgürlüğü adına görevlerini yerine getiren medya çalışanlarımızı takdir etmemek mümkün değildir.

İlimizin her alanda hedeflenen başarıya ulaşmasında, bu başarının ülke ekonomisine olumlu yönde yansımasında basın mensuplarının gösterdikleri duyarlılık ve yaptıkları başarılı çalışmalar büyük katkı sağlamaktadır.

Basın meslek ilkeleri doğrultusunda ilkeli, tarafsız, sorumlu ve bilinçli gazetecilik anlayışıyla yapılan çalışmaların devamını diler, başta ilimizde faaliyet gösteren gazete, haber ajansları, radyo, internet gazeteleri ve dergi temsilcileri olmak üzere tüm basın çalışanlarının 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutlar, vefat etmiş tüm gazetecilere de Allah’tan rahmet dilerim.”

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat