Şampiyonada Çorumlu 3 Hakem Görev Alıyor

ÇORUM 5 Nisan 2019 10:25
Videoyu Aç Şampiyonada Çorumlu 3 Hakem Görev Alıyor
A
a

Türkiye Kick Boks Federasyonu’nun organize ettiği ve 2019 yılı faaliyet programında yer alan 4. Uluslararası Türkiye Açık (Turkish Open) Kick Boks Avrupa Kupa Şampiyonası Antalya’da başladı...

Türkiye Kick Boks Federasyonu’nun organize ettiği ve 2019 yılı faaliyet programında yer alan 4. Uluslararası Türkiye Açık (Turkish Open) Kick Boks Avrupa Kupa Şampiyonası Antalya’da başladı.

04 – 07 Nisan 2019 tarihlerinde Antalya Kervansaray Otel’de başlayan Turkısh Open Açık Avrupa Şampiyonasına Çorum’ dan 3 hakem görevlendirildi.

4. Açık Avrupa Şampiyonasına 33 Ülke ve 2700 civarındaki yoğun katılımla Türkiye Avrupa’ya bu konuda güçlü ve iddialı olduğumuzu göstermiş oldu.

Şampiyonada Çorum’u gençlerde, Eren Güler, büyüklerde ise Yasin Pamay Çorum’u temsil edeceğini duyuran Kickboks İl Temsilcisi ve Uluslararası Hakem Halil İbrahim Bolat, “Ayrıca İstanbul ve Ankara’dan ve diğer kulüp ve illerden Çorumlu sporcularımız da katılacaklar” dedi.

Bolat, Avrupa şampiyonasında kendisinin Milli Hakem Rıza Kayar’ın yanında Bölge Hakemi Ayşegül Dereli’nin de görev aldığını söyledi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat