Şehit Aileleri Derneği Başkanlığına Galip Deniz seçildi

ÇORUM 30 Ekim 2018 17:29
Videoyu Aç Şehit Aileleri Derneği Başkanlığına Galip Deniz seçildi
A
a


Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği'nin 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Yapılan seçimde şehit babası
Galip Deniz Başkanlığa seçildi...

YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU
Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği'nin Olağan genel kurul toplantısı dernek binasında üyelerin katılımıyla yapıldı. Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından seçime geçildi. Yapılan seçimde Hakkari'de 30 Temmuz 2016 tarihinde şehit olan Jandarma Astsubay Çavuş Bekir Eren Deniz'in babası Galip Deniz Başkanlığa seçildi. Deniz, başkanlık görevini eski başkan Sadık Demirkol'dan devraldı. Genel kurulda konuşma yapan Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği Başkanı Galip Deniz, şehit ailesi olmaktan gurur ve şeref duyduklarının altını çizdi. Deniz, konuşmasında şunları söyledi: "Çok samimi duygularla bir araya gelerek kurmuş olduğumuz derneğimizin, olağan genel kurulunu siz saygıdeğer üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Zor olduğunu bildiğim ama çok şerefli, onurlu bir göreve, bizleri layık gören tüm dernek üyelerimize şahsım ve yönetim kurulum adına çok teşekkür ediyorum. Derneğimiz Çorum'da şehit ailelerimiz tarafından kurulmuştur. Vatan için mücadele ederken şehit düşen kahramanlarımızın aileleri arasında birlik ve beraberliği sağlamak, sorunlara yardımcı olmak için faaliyetlerimize aynı şekilde devam edeceğiz. Şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonrada şehit ailelerinin hizmetinde olacağımızı, şehit ailelerinin sorunlarının çözülmesi için elimizden gelenin daha fazlasını yapacağımızdan emin olmanızı istiyorum."

Tek listenin olduğu genel kurulda yönetim kuruluna Galip Deniz, Ömer Öncül, Sadık Demirkol, Zekeriya Darbaş ve Adem Yeşildağ seçildi. Denetim Kurulu ise Türker Temiz, Ahmet Çelik ve Fatih Özçelik'ten oluştu.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat