trafik

SOSYAL MEDYA KİMLER TARAFINDAN YÖNLENDİRİLİYOR

ÇORUM 25 Şubat 2018 08:52
Videoyu Aç SOSYAL MEDYA KİMLER TARAFINDAN YÖNLENDİRİLİYOR
A
a

Sosyal medya ve İnternet Video Haberi yapan mecrada yer alan mesnetsiz bazı iddialara Çağrı Eğitim Vakfından yazılı açıklama geldi...

KARALAMA VE YIPRATMA

Çorum’da son günlerde Çağrı Eğitim Vakfı’nın mesnetsiz yayınlarla karalanmaya ve yıpratılmaya çalışıldığı belirtilen açıklamada, “Bu tür yayınları yapanlar ve yaptıranlar paralel yapının yöntemlerini kullanmakta ve onlar gibi hareket etmektedirler.” ifadelerine yer verildi.

İşte o açıklama;

MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE SAHİP STK'YIZ

“Çağrı Eğitim Vakfı, 1996 yılında milli ve manevi değerleri yaşama ve yaşatma amacıyla kurulmuş olan, Çorum Çağrı Eğitim vakfı, Çorum’a özgü olup, her hangi bir yerde şubesi veya temsilciliği yoktur.  Vakfımız, öğrencilerin iyi bir eğitim alarak millete ve memlekete faydalı olmaları için çalışan bir kuruluştur. Bu doğrultuda binlerce öğrencinin yetişmesine maddi ve manevi katkıda bulunmuş ve bulunmaktadır. Yetişen bu öğrenciler bugün çeşitli kademelerde başarıyla hizmet vermektedir. Türkiye ölçeğinde de başarılı olan  yöneticilerimizin bir çoğunun bir Sivil Toplum Kuruluşu kültürü aldığı görülmektedir. Sivil Toplum kuruluşlarının güçlendirilmesi gerektiğini herkes belirtmektedir.

YAYINLARIN GERÇEKLE BİR İLGİSİ YOK

Çorum’da ise son günlerde yerel basında ve sosyal medyada ilimizin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından Çorum Çağrı Eğitim Vakfımız mesnetsiz yayınlarla karalanmaya ve yıpratılmaya çalışılmaktadır. Yapılan bu yayınların gerçekle hiçbir ilgisi yoktur. Yayınlanan fotoğrafların bir kısmı Vakfımızın etkinliklerinin paylaşıldığı fotoğraflardır.  Diğer bir kısmı ise arkadaşlarımızın özel paylaşım fotoğraflarıdır. İlin Valisinin ve Üniversite Rektörünün ziyaretleri ile kimlerin, nasıl bir algı oluşturulmak istendiğini anlayamıyoruz. “Bu tür yayınları yapanlar ve yaptıranlar paralel yapının yöntemlerini kullanmakta ve onlar gibi hareket etmektedirler.”

LİYAKAT VE EHLİYET VURGUSU

Yayınlarda ismi zikredilen kişilerin bulundukları makamlara ehliyet ve liyakatlarıyla geldikleri ve görevlerini bugüne kadar başarıyla yürüttükleri Çorum kamuoyu tarafından bilinmektedir.

Bu asılsız yayınlarla ilgili yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızı tüm kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat