Tetikçilerin Hedefi Yine Türkiye Ekonomisi

Ekonomi 23 Mayıs 2018 15:06
Videoyu Aç Tetikçilerin Hedefi Yine Türkiye Ekonomisi
A
a

Bekir Bozdağ'dan dolar açıklaması: Millet oyunu gördü, oyuncuyu da gördü. Seçim yaklaştıkça Ekonomiye Operasyon Dolar Üzerinden küresel Manipülasyon mu ? Merkez bankasına Faizi artır baskısı yapılıyor.Faiz artsın ki para üzerinden para kazanılsın.Bu seçimin sonuçlarını değiştireceğini düşünenler varsa aldanıyorlar. Millet oyunu gördü, oyuncuyu da gördü' dedi.

''MİLLET KUKLAYI DA KUKLACILARI DA GÖRDÜ''

Bozdağ "Dolarla oynayarak milletin cebine, millete zarar verecek sonuçlar ortaya koyarak, bu seçimin sonuçlarını değiştireceğini düşünenler varsa aldanıyorlar. Millet oyunu gördü, oyuncuyu da gördü. Millet kuklayı da gördü, kuklacıları da gördü. Onlara fırsat ve izin vermeyecektir. Allah'ın izniyle 24 Haziran yeni bir gün olacağı gibi yeni bir dönemin de başlangıcı olacaktır" dedi.

"Seçime giderken pek çok şey de yapacaklardır kaybettirmek için" diyen Bozdağ şunları kaydetti: "Şu anda dolar üzerinde yaşanan oynamayı hep beraber görüyoruz. Bilesiniz ki 24 Haziran seçimlerine giderken dolar üzerinden vatandaşımızı etkilemek isteyen, hükümete fatura kestirmek isteyen ve sandığa bu faturayı yansıtmak isteyen bir irade de var. Biz onu da görüyoruz, ekonominin kurallarını çok iyi biliyoruz. Türkiye'nin ekonomisi, Allah'ın izniyle güçlü bir ekonomidir."

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat