TFF İsim değişikliğine onay yok

ÇORUM 14 Kasım 2018 07:33
Videoyu Aç TFF İsim değişikliğine onay yok
A
a

Çorum Belediyespor’un isminin Çorum Futbol Kulübü olarak değiştirilmesi yönündeki talebi Futbol Federasyonu tarafından kabul edilmedi.

Çorum Belediyespor yönetimi daha önce yaptığı isim değişikliği müracaatının kabul görmemesi sonucu soluğu İstanbul’da aldı. Kulüp Başkanı Fatih Özcan, Başkan Yardımcısı Hamit Işık, Hukuk İşleri Sorumlusu Başak Ak ve Kulüp Müdürü Samet Çelenk’ten oluşan heyet sabah erken saatlerde İstanbul’da bulunan Türkiye Futbol Federasyonu’na giderek gerekli görüşmelere başladı. 

Kulüp Başkanı Fatih Özcan ve Başkan Yardımcısı Hamit Işık, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelirken, Hukuk İşleri Sorumlusu Başak Ak ve Kulüp Müdürü Samet Çelenk ise Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk İşleri Sorumlularıyla ayrı ayrı toplantılar yaptılar. 

Şu saat itibariyle görüşmeler devam ederken, alınacak kararlar ve bu kararlardan sonrasında çıkacak sonuçlar ilerleyen günlerde kamuoyuna duyurulacak. Kulüp Başkanı Fatih Özcan, kulübün daha iyi yönetilebilmesi adına isim değişikliğinin gerçekleşmesini çok önemsediklerini ve bunun gerçekleşmesi adına her türlü çalışmayı yapmaya devam edeceklerini söyledi.


Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat