TOÇ BİR-Sen Başkanı Hüseyin Öztürk Çorum'da

ÇORUM 5 Nisan 2019 10:14
Videoyu Aç TOÇ BİR-Sen Başkanı Hüseyin Öztürk Çorum'da
A
a

TOÇ BİR-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk bir dizi ziyaretler yapmak üzere Çorum’a geldi.

  

TOÇ BİR-SEN Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, İlimizde Tarım Orman Hizmet koluna bağlı kurumlarda görev yapan personeli çalıştıkları kurumlarda ziyaret ederek İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Orman İşletme Müdürlüğü, TKDK’ da toplantı düzenledi.

Üyelerden gelen talep ve sorunları dinleyen Öztürk, Genel merkez yönetiminin mevcut sorunların ve taleplerin çözümü noktasındaki çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Kurum personelleri ile yapılan toplantıların yanı sıra kurum müdürlerini de ziyaret eden Öztürk, aAkşam saatlerinde TOÇBİRSEN 19 Nolu şube tarafından düzenlenen işyeri temsilcileri istişare toplantısına katılarak gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Öztürk, üyelerin özlük haklarına yönelik toplu sözleşmelerle kazanılan haklar ve Bakanlıklar nezdinde çalışan haklarına yönelik yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İşyeri temsilcileri tarafından yönetilen sorunları ve karşılaşılan zorlukları dinleyen Öztürk konularla ilgili değerlendirmelerde bulunarak çalışma yapılması gereken alanlarda gerekli girişimlerde bulunulacağını söyledi.

 

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat