TOKİ’den Boğazkale’ye 79 konutluk yeni proje

ÇORUM 25 Haziran 2019 14:19
Videoyu Aç TOKİ’den Boğazkale’ye 79 konutluk yeni proje
A
a

Uygun fiyatlı konut üretimi ile dikkat çeken TOKİ’den Çorum Boğazkale’ye 79 konutluk yeni proje geliyor. Uygun fiyatlı konut üretimi ile dikkat çeken TOKİ’den Çorum Boğazkale’ye 79 konutluk yeni proje geliyor...


TOKİ’DEN 79 KONUTLUK YENİ PROJE

PROJE HAKKINDA
Uygun fiyatlı konut üretimi ile dikkat çeken TOKİ’den Çorum Boğazkale’ye 79 konutluk yeni proje geliyor.

Uygun fiyatlı konut üretimi ile dikkat çeken TOKİ’den Çorum Boğazkale’ye 79 konutluk yeni proje geliyor. Çorum İli Boğazkale İlçesinde inşa edilecek olan Çorum Boğazkale Toki ihalesi 11 Temmuz 2019 tarihinde saat 14:30’da yapılacak. Proje için çalışmalara ihale gerçekleştirilip sonuçlandıktan sonra başlanacak. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilecek olan Çorum Boğazkale toki konutları projesi kapsamında 1 adet büfe, altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapılacak.

Çorum’un güneybatısında, il merkezine ortalama 82 kilometre uzaklıkta bulunan ve tarihi Milattan Önce 5000 yıllarına kadar dayanan yaklaşık 4 bin 200 nüfusa sahip Boğazkale ilçesinde TOKİ tarafından hayata geçirilecek olan 79 konutluk projenin inşaat yapım ihalesi 11 temmuz 2019 perşembe günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent mahallesi 221. sokak 5 numaralı adreste bulunan İstanbul Hizmet Binası’nda saat 14.30’da yapılacak. Tünel kalıp sistemiyle yapılacak olan projenin ihale kapsamında konutların yanı sıra bir adet büfe ile çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları da bulunuyor. İhalenin sonuçlandırılması ve sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte 10 gün için yer tesliminin yapılacağı projenin şartnameye göre 500 takvim gününde tamamlanarak teslim edilmesi gerekiyor.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat