trafik

Toplumun Tüm Kesimleri Rahatlayacak

ÇORUM 13 Haziran 2018 14:01
Videoyu Aç Toplumun Tüm Kesimleri Rahatlayacak
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, seçim çalışmaları kapsamında Çöplük Çarşısı’nı gezdi...

24 Haziran’da yapılacak olan seçimleriyle ilgili olarak çalışmalarına hız kesmeden devam eden MHP Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, gittiği her yerde büyük bir ilgi görüyor. Çöplük Çarşısı’nı gezerek esnaflara hayırlı işler dileyen Aras, girdiği her işyerinde esnafların sevgisiyle karşılaştı.

Ziyaretler sırasında 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakında yer alan MHP’ye destek isteyen Aras, partisinin esnafa yönelik politikalarından da bahsetti. Esnafın özellikle de vergi yükünün hafifletileceğinin altını çizen Aras, MHP’nin seçim taahhütlerinde yer alan bütün konuların milletin kabul gördüğü taahhütler olduğuna vurgu yaptı.

Aras, MHP’nin seçim beyannamesinde yer alan konuların hayata geçirilmesiyle birlikte toplumun tüm kesimlerinin rahatlayacağını kaydetti. Esnaflar da Çorum’da doğup, büyüyen, memleketin havasını kendileriyle birlikte teneffüs eden birinin milletvekili adayı gösterilmesinin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, MHP Adayı Aras’a desteklerini bildirdiler.

TOPLUMUN TÜM KESİMLERİ RAHATLAYACAK

 


 
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat