Tribün Liderinden Destek Çağrısı

ÇORUM 29 Kasım 2018 16:03
Videoyu Aç Tribün Liderinden Destek Çağrısı
A
a

Çorum Belediyespor Tribün liderleri Hüseyin Nalcı ve Şevket Reis, bir basın toplantısı düzenledi...

Toplantıda ilk söz alan Hüseyin Nalcı, tribün liderleri olarak her zaman takımlarının destekçisi olduklarını hatırlatarak, “Yeri geldi üzüldük, yeri geldi çok sevindik. Ancak, hiçbir zaman ne takımımıza ne de şehrimize küsmedik. Çünkü, bu takım da şehir de bizim. Sevdamızı hiçbir zaman terk etmedik, bu doğrultuda da devam edeceğiz” dedi.

Sezon başında yönetim kurulu ile koordineli çalışmalar yaptıklarını ve her zaman başkan ve yönetimin desteğini gördüklerini anlatan Nalcı, kendilerine teşekkür etti.

Çorum’un birlik içerisinde olmaması halinde başarı elde etmenin zor olduğunu vurgu yapan Nalcı, tüm Çorumlulara seslenerek, ilkyarının kalan 3 maçında takıma sahip çıkıp destek verilmesini istedi.

Kocaeli, Sakarya, Eskişehir taraftarları gibi olmaları için şehrin takımına sahip çıkması gerektiğine dile getiren Hüseyin Nalcı, Kocaeli maçından önce yaptıkları çağrıya taraftarların duyarsız kalmadığını ve stadın doldurulduğunu anlatırken, bu hafta da stadın doldurulması için taraftara çağrıda bulundu.

Takımın ikinci yarıda yapılacak transferlerle çok daha iyi olacağına inandığını söyleyen Nalcı, Tarsus İdmanyurdu takımının geçen yıl elde ettiği başarıyı örnek göstererek, “Bu yıl da bizim için bu başarı neden olmasın” dedi.

Futbolculara da seslenen Nalcı, “Nasıl geçmişte bu memlekette başarılarından dolayı futbolcular unutulmayıp hatırlanıyorsa, siz de formanın önündeki logo için oynayın, arkasındaki isminin unutulmasın” ifadelerini dile getirdi.
Şevket Reis de, birlik beraberlik olunduğu sürece yenemeyecekleri takım olmadığını kaydetti. Şevket Reis, özellikle de tribünlerde egosunu tatmin etmek için gelip futbolculara küfür eden taraftarların olduğunu söyleyerek, buna bir son verilmesini istedi.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat