Tufan Köse'ye Pazar Şoku

ÇORUM 5 Haziran 2018 10:27
Videoyu Aç  Tufan Köse'ye Pazar Şoku
A
a

3. kez Çorum birinci sıradan CHP’nin adayı gösterilen Avukat Tufan Köse, seçim çalışmaları için gezdiği Cumartesi Pazarında büyük şok yaşadı.

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Milletvekili Av. Tufan Köse ve CHP Milletvekili Adayları Burçin Solmaz, Gürsel Yıldırım ve Mehmet Tahtasız ile CHP yöneticileri seçim çalışmaları yaptığı Cumartesi Pazarında vatandaşların tepkisiyle karşılaştı. Partililerin ve diğer adayların araya girmesiyle tartışma soru cevap şeklini aldı. Köse, Cumartesi Pazarında vatandaşlarla görüştüğü sırada yanına yaklaşan Muharrem Atak isimli vatandaşın, “Sen hangi memlekettensin?” sorusuna Köse “Çorumluyum” cevabını verdi.

SEÇMENLERİ PARTİDEN SOĞUTTUN

Atak, daha sonra sorularını sıraladı. “2 Dönem Çorum’dan Vekil oldun, Bir dikili ağacın var mı Çorum’da. 3 dönem vekil adayı oldun CHP’lileri partiden soğuttun. Ne hakkın var buna? Biz Hacı Bektaş Veli Parkından yürüyüş yaptık sen neredeydin? Sana vekillik görevini veren bu Çorum Halkına ne yaptın şu ana kadar? Çorum ve Çorum’lulara ne verdin? sorularıyla karşılaştı.

1500 ÇOCUĞA BURS VERİYORMUŞ!

Muharrem Atak isimli vatandaşın sorularına Köse, “1500 çocuğa burs verdim” cevabı verdi. Neden millet bilmiyor bunları? sorusuna ise Köse, “Bizde bir adet vardır. Bir elin verdiğini diğer el görmemeli. Biz çalışmalarımızın hepsini millete duyuramayız. Bazı şeyler gizli tutulmalıdır” dedi. Daha sonra Atak, “1500 çocuk nerede kimin çocuklarına veriyorsun bursu. Bizim bunları bilmeye hakkımız var. Siz bu milletle dalga geçiyorsunuz” dedi. Köse, “Bu tür konuşmalar burada olmaz gel partiye partide konuşalım” dedi. Muharrem Atak isimli vatandaş ise “Bu konuşmalar halkın içinde yapılır, çünkü siz bu halktan oy alıyorsunuz” diyerek karşılık verdi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat