trafik

Türkiye Gençler Serbest Güreş Şampiyonası Çorum’da yapılacak

ÇORUM 15 Şubat 2018 18:05
Videoyu Aç Türkiye Gençler Serbest Güreş Şampiyonası Çorum’da yapılacak
A
a

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı ve Spor Kulübü Başkanı Yusuf Yıldırım, Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Selahattin Uyan, Süreyya Yoğurtçu, Mustafa Çakır ve Hüseyin Kaya Belediye Başkanı Zeki Gül’ü ziyaret etti.


Güreş Federasyonu’nda, başta Musa Aydın başkanım olmak üzere oradaki arkadaşlarla birlikte çok güzel çalışmalar yaptık diyen Belediye Başkanı Zeki Gül, arkadaşlığımızdan, dostluğumuzdan, Yusuf Başkanımız gibi insanları tanımaktan son derece memnunum. İl dışından buralara kadar gelen Güreş Federasyonu Başkanımıza Bahçelievlerspor Kulüp Başkanımıza, başkan vekilimize, yönetim kurulu üyelerimize ziyaretleri için teşekkür ediyorum dedi.

Zeki Gül’ün Güreş Federasyonumuza çok büyük katkıları oldu

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ise Güreş Federasyonu yönetimi olarak, Güreş Federasyonumuzun Grekoromenden Sorumlu Asbaşkanımızın Çorum Belediye Başkanı olması vesilesiyle hayırlı olsun ziyaretine geldik. Zeki Bey çok değerli bir dostumuz. Allah hayırlı etsin. Güreş Federasyonumuza çok büyük katkıları oldu. İnşallah Çorum’a da çok büyük hizmetler yapacak diye konuştu.

Ziyaret sonunda Belediye Başkanı Zeki Gül’e Türk Güreşine sağladığı desteklerden dolayı Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ve Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri teşekkür plaketi takdim etti.

Belediye’den Güreşe büyük destek

Çorum Belediyesi ata sporumuz güreşe büyük destekler vermeye devam ediyor. 2018 yılında yapılacak olan Türkiye Gençler Serbest Güreş Şampiyonası Çorum Belediyesi’nin ev sahipliğinde Çorum’da yapılacak.

Belediye Başkanı Zeki Gül ve Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın şampiyonanın Çorum’da yapılması için işbirliği protokolü imzaladı.

Belediye Başkanı Zeki Gül Gül yaptığı açıklamada, 22-25 Mart 2018 tarihleri arasında Çorum Belediyemiz ile Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığı işbirliği ile Gençler Serbest Güreş Şampiyonasını ilimizde yapılacak. Şampiyonaya çeşitli illerden katılacak olan seçkin güreşçilere Çorum ilini en güzel şekilde tanıtmak, ilimiz amatör sporuna katkı sağlamak istiyoruz. İlimizde belli bir seviyeye ulaşmış olan güreş sporunu üst seviyelere taşımayı hedefliyoruz. Adil Candemir, Mahmut Atalay, Tevfik Kış, Nazmi Avluca gibi dünyaca tanınan güreşçiler yetiştirilmesini istiyoruz. Bu vesileyle de tüm hemşehrilerimizi şampiyonayı izlemeye davet ediyorum dedi.

Çorum Belediyesi her zaman ata sporumuz güreşe büyük destekler veriyor diyen Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, bu şampiyonaya da ev sahipliği yapması bizleri son derece mutlu etti. Desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Zeki Gül’e teşekkür ediyorum dedi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat