Vali Kılıç Çorum'u asla unutmayacağım

ÇORUM 1 Kasım 2018 16:24
Videoyu Aç Vali Kılıç Çorum'u asla unutmayacağım
A
a

Vali Necmeddin Kılıç, Çorumlulara bir mesaj yayınlayarak veda etti. Vali Kılıç, mesajında; Görev değişimi nöbet değişimidir. Devletimiz çok güçlü kuralları olan bir devlettir. Kamu hizmetinde, devlet hizmetinde nöbet sürekli tutulmaz değiştirilir. Bu, devletimize yeniden kan vermek can vermek içindir...

ÇORUM’U UNUTMAYACAĞIM

Vali Necmeddin Kılıç, Çorumlulara bir mesaj yayınlayarak veda etti. Vali Kılıç, mesajında; 

“Saygıdeğer Çorumlular ve mesai arkadaşlarım,

Devlet büyüklerimizin takdir ve tensipleri ile yeni görevime atanmış bulunuyorum. Gerek İçişleri Bakanlığı Merkez Teşkilatı, gerekse Valilik gibi önemli bir göreve bizi uzun yıllar halka hizmet için görevlendiren Sayın Cumhurbaşkanıma şükranlarımı sunuyorum.

Görev değişimi nöbet değişimidir. Devletimiz çok güçlü kuralları olan bir devlettir. Kamu hizmetinde, devlet hizmetinde nöbet sürekli tutulmaz değiştirilir. Bu, devletimize yeniden kan vermek can vermek içindir. Nöbet tutanların bir sonraki görevlere daha hazır hale gelmesi içindir.

Bir sefere çıkmışız. Yoldayız. Önemli olan bu yolda iz bırakmak gönüller yapmaktır. Her adımımızı bu anlayışla attık. Yetkilerimizi cesur ve adil bir şekilde kullandık. Vatandaşa karşı görevli olduğumuzu asla unutmadan bu yolda yürüdük ve yürümeye devam edeceğiz.

Şehrimizin ekonomik, sosyal, eğitim, sağlık, turizm ve birçok alanda hak ettiği noktalara gelmesi için tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla koordineli bir şekilde çalışarak güzel işlere imza attık. Elde edilen başarı arkadaşlarımın başarısıdır. Görev süremizde yaptığımız ve yapmaya çalıştığımız bütün işlerin, Çorum için faydalı olacağı düşünülen hizmetler olduğundan emin olmanızı isterim. Bizden nöbeti devralacak meslektaşımızın bu görevi daha üst noktalara taşıyacağından kuşkum yoktur.
Makamlar gelip geçicidir, önemli olan gök kubbede hoş bir seda bırakabilmektir. Bu duygularla buradaki görevimden ayrılarak bundan sonra da milletimize ve ülkemize hizmet etme yolunda çalışmaya devam edeceğim.

Çorum’u ve Çorumluları hiçbir zaman unutmayacağım. Tüm Çorumlu hemşerilerime ve mesai arkadaşlarıma helallik dileğiyle arzı veda ediyorum.
Sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini dile getirdi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat