Vali Mustafa Çiftçi Kore Gazisinin elini öptü

ÇORUM 1 Ocak 2019 13:37
Videoyu Aç Vali Mustafa Çiftçi Kore Gazisinin elini öptü
A
a

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, yeni yıla Eşi Azime Çiftçi ile birlikte Sevgi evlerinde kalan çocukları ve Atıl Üzelgün Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlıları ziyaret ederek başladı.Türk bayrağı ile Vali Çiftçiyi karşılayan Kore Gazisi Rıza Kabasakal, büyük bir sevgi gösterisinde bulundu.Kore Gazisi elinden öpen Vali Çiftçi ise, Kabasakal ile yakından ilgilendi...


Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, yeni yıla yoğun bir çalışma temposuyla girdi. Eşi Azime Çiftçi ile birlikte Sevgi evlerinde kalan çocukları ziyaret eden Vali Çiftçi, önce çocuklara hediye dağıttı. Çocuklarla yakından ilgilenen Çiftçi çifti, çocuklarla sohbet etti. 

Çorum Valisi Çiftçi,daha sonra Atıl Üzelgün Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlıları ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Atıl Üzelgün Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi girişinde elinde Türk bayrağı ile Vali Çiftçiyi karşılayan Kore Gazisi Rıza Kabasakal, büyük bir sevgi gösterisinde bulundu. Kore Gazisi elinden öpen Vali Çiftçi ise, Kabasakal ile yakından ilgilenerek sohbet etti. 
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat